Aktywne filtry

Ławka gimnastyczna to sprzęt o bardzo szerokim zastosowaniu. Sprawdzi się zarówno w szkolnej sali gimnastycznej, jak i klubie sportowym. To niezbędne wyposażenie każdego miejsca związanego ze sportem. Może stać się inspiracją do różnego rodzaju ćwiczeń ogólnorozwojowych.

W naszej ofercie posiadamy ławki gimnastyczne wykonane z najwyższej jakości materiałów – o trwałej i stabilnej konstrukcji. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty, co ma przełożenie na bezpieczeństwo użytkowania.

Jakość i bezpieczeństwo

Oferujemy Państwu ławki gimnastyczne o różnej długości – od 2 do 4 metrów. W ofercie mamy ławki w całości wykonane z drewna iglastego lub liściastego (z drewnianymi nogami) oraz takie, w których górna płyta oraz belka wykonane są z drewna, a nogi z kształtowników stalowych.

Oba rodzaje ławek wyposażone są w stalowe, solidne wsporniki, które wpływają na stabilność konstrukcji, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i trwałość sprzętu. Zaokrąglone krawędzie oraz belki dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo. Ponadto, nasze ławki wyposażone są w stałe zaczepy, dzięki czemu w prosty sposób można je zawiesić na drabinkę lub umieścić w otworze skrzyni gimnastycznej i, tym samym, zwiększyć atrakcyjność ćwiczeń. Ławki ze stalowymi nogami posiadają dodatkowe stalowe podpory, co czyni konstrukcję jeszcze stabilniejszą.

Wszystkie oferowane przez nas ławki gimnastyczne posiadają gumowe, antypoślizgowe stopki, które minimalizują ryzyko uszkodzenia podłogi. Delikatna, przyjemna stylistyka przekłada się na komfort użytkowania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć