Aktywne filtry

Dla nas hasło „sport to zdrowie” jest niezwykle ważne, dlatego robimy wszystko, by zapewnić naszym klientom najlepszej jakości sprzęt sportowy, który zmotywuje do ćwiczeń i zachęci do aktywności. Oferujemy wysokiej klasy urządzenia do siłowni, klubów fitness, a także do użytku domowego. W ofercie posiadamy między innymi gryfy i sztangi – nieodłączny element profesjonalnego i skutecznego treningu.

Oferujemy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, znanych i cenionych marek, dla których bezpieczeństwo użytkowników, podobnie jak dla nas,jest priorytetem. Wybieramy urządzenia solidne i stabilne. Gwarantujemy, że w Wasze ręce trafią profesjonalne, pełnowartościowe produkty.

Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru. Działamy zgodnie z zasadą: dzisiaj zamawiasz, jutro ćwiczysz. Masz jakieś pytania dotyczące sprzętu? Skontaktuj się z naszym personalnym doradcą.

 

Wyłącznie przodujące marki

Od lat współpracujemy z głównymi markami sportowymi. W naszej ofercie znajduje się sprzęt takich firm jak Hertz, HMS czy Axer. To producenci, którzy tworzą najwyższej jakości urządzenia i akcesoria. Korzystają z doświadczenia i pomocy specjalistów z różnych branż, dzięki czemu ich produkty są solidne, wytrzymałe i bezpieczne.

 

Rodzaje gryfów

Gryf to stalowy pręt, na który zakłada się ciężarki. Stosowany jest w kulturystyce, trójboju siłowym oraz podczas podnoszenia ciężarów. Na rynku znajdziemy 4 kategorie gryfów, o różnym zastosowaniu: łamany, prosty, krótki (hantle) oraz kratownicę.

 

  • Gryf łamany – to stalowy pręt, wygięty pod kątem 45 stopni i 30 stopni licząc od osi gryfu, na który zakłada się obciążenie. Sprawdzi się przede wszystkim podczas treningu bicepsów i tricepsów. W obrębie gryfów łamanych również wyróżnimy kilka rodzajów, między innymi łamane lekko, które dość intensywnie angażują wybraną partię mięśniową i nieznacznie obciążają nadgarstki i łamane mocno, które w dużym stopniu angażują wybrane partie mięśni i w większym stopniu obciążają nadgarstki.
  • Gryf prosty, czyli inaczej sztanga – to prosty pręt stalowy, który umożliwia ćwiczenie wielu partii ciała. Istnieją przeróżne wagi oraz długości gryfów prostych. Na rynku można znaleźć między innymi gryf prosty klasyczny męski (olimpijski) o długości 2,20 metra i ciężarze, bez zacisków, na poziomie 20 kilogramów oraz gryf damski o długości 2,10 metra i ciężarze na poziomie 15 kilogramów.
  • Gryf krótki – to gryf do złożenia hantli żeliwnych, winylowych oraz piaskowych. Może posłużyć do rozmaitych ćwiczeń angażujących niemal wszystkie partie mięśni.
  • Kratownica – sprawdzi się przede wszystkim podczas treningu tricepsów, ale może być wykorzystywana również do ćwiczenia innych partii mięśni. Daje niezliczone możliwości i znacznie urozmaica treningi.

 

Jaki gryf wybrać?

Gryfy różnią się jakością wykonania, długością, średnicą, a także maksymalnym ciężarem, jaki mogą utrzymać. Niezwykle istotnym czynnikiem jest średnica. To ona decyduje o wytrzymałości gryfu. Im wyższa, tym lepsza wytrzymałość.

Podczas wyboru gryfu warto zwrócić uwagę na jego wykończenie. Staranne wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo treningu. Część gryfów posiada chromowaną powłokę, która zabezpiecza przed rdzą i rysami. To zwiększa odporność sprzętu na zużycie.

 

Prosto i skutecznie

Gryfy i sztangi z powodzeniem można wykorzystywać podczas domowych treningów. Z ich użyciem można ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśni. Nie powinno ich zatem zabraknąć podczas codziennej aktywności. To sprzęt prosty w użyciu, a przede wszystkim bardzo skuteczny. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się wszystkie rodzaje urządzeń zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Stale poszerzamy nasz asortyment, by sprostać Waszym oczekiwaniom.

W ofercie posiadamy różne rodzaje sztang i gryfów, między innymi: prosty, olimpijski, krótki oraz łamany. Dla zwiększenia efektywności ćwiczeń warto zaopatrzyć się w przynajmniej dwa rodzaje tego sprzętu. Oferowane produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów (stal węglowa), co przekłada się na ich trwałość. Precyzyjne wykończenie wpływa na komfort i bezpieczeństwo treningów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć