Ławka gimnastyczna drewniana 3 m Zobacz większe

Ławka gimnastyczna drewniana 3 m

499,00 zł

  13 już sprzedano.

Ławka gimnastyczna drewniana 3 m 

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Naszym celem jest dostarczać Państwu wszystkie niezbędne produkty do przeprowadzenia rozmaitych, profesjonalnych treningów sportowych. W swojej ofercie posiadamy duży wybór sprzętu gimnastycznego, w tym między innymi ławki gimnastyczne o różnych parametrach.

Cechy produktu

Oferujemy wysokiej klasy drewnianą ławkę gimnastyczną o długości 3 metrów. W całości została ona wykonana z drewna (iglastego lub liściastego). Konstrukcja została dodatkowo wzmocniona stalowymi wspornikami, które zapewniają sztywność i stabilność. Ma to niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo użytkowania. Nogi ławki zostały wyposażone w niebrudzące, gumowe stopki, które minimalizują ryzyko zarysowania parkietu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, wszystkie krawędzie płyty, belki oraz nóg zostały zaokrąglone. Ławka posiada stały, solidny zaczep, dzięki któremu można ją w prosty sposób zawiesić na drabince lub umieścić w otworze skrzyni gimnastycznej. Tego typu rozwiązanie pozwala urozmaicać codzienne treningi. Ławka świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń z osobami w różnym wieku, również z najmłodszymi. Jest bezpieczna, solidna i stabilna. Użycie najwyższej jakości materiałów powoduje, że sprzęt posłuży Państwu przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę profesjonalnych produktów, w atrakcyjnych cenach. Urządzenia mogą być używane w szkołach i klubach sportowych. Posiadają niezbędne certyfikaty. Proponujemy sprzęt najwyższej jakości, czołowych producentów specjalizujących się w projektowaniu urządzeń dla sportowców. Zapewniamy również bezpieczną przesyłkę.

Napisz ocenę

Ławka gimnastyczna drewniana 3 m

Ławka gimnastyczna drewniana 3 m

Ławka gimnastyczna drewniana 3 m 

Napisz ocenę

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu