Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Steppery

Wystarczy kilka prostych kroków, by cieszyć się wymodelowaną i zgrabną sylwetką. Przyda się jeszcze odrobina chęci, a jeśli do ćwiczeń wykorzystamy profesjonalny sprzęt sportowy, bez wątpienia, uzyskamy znacznie lepsze wyniki i większą motywację do treningów. Zarówno kobietom, jak i mężczyznom proponujemy profesjonalne steppery.

W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej klasy, o różnych parametrach i w szerokim zakresie cenowym. Oferowany sprzęt może być świetnym wyposażeniem każdej siłowni czy klubu fitness. Może również pomóc w stworzeniu sali ćwiczeń w domowym zaciszu. Dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie pojawiał się wyłącznie sprzęt najwyższej jakości – solidny i bezpieczny.

Oferujemy steppery znanych i cenionych marek, które od lat zajmują się projektowaniem wysokiej klasy sprzętu sportowego. W ofercie posiadamy steppery solidnie wykonane, o stabilnej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo stosowania. Większość modeli ma możliwość regulacji oporu. Produkty zostały wyposażone w szerokie, antypoślizgowe stopnie, co wpływa na komfort i wygodę użytkowania. Urządzenia posiadają mini komputery, dzięki którym można kontrolować postępy w treningach.

Trening na stepperze polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Wzmacnia mięśnie i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, zwłaszcza na udach, biodrach i w talii. W ofercie posiadamy również steppery skrętne, które dodatkowo uelastyczniają biodra i talię. To niezwykle prosty w użyciu i skuteczny sprzęt dla każdego.