Aktywne filtry

Przedstawiamy Państwu kolekcję sprzętu do unihokeja. Ta gra drużynowa narodziła się w latach 50. XX wieku, w Stanach Zjednoczonych. Do Europy przywędrowała dzięki Szwedom i szybko zyskała popularność. Pod koniec XX wieku rozegrano pierwsze Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie sportowej. Obecnie unihokej chętnie uprawia zarówno młodzież szkolna, jak i dorośli.

Wychodząc naprzeciw Państwa zamiłowaniom i oczekiwaniom, przygotowaliśmy profesjonalny asortyment niezbędny do uprawiania tego sportu. W naszym sklepie znajdą Państwo sprzęt sportowy wiodących marek, tylko najwyższej jakości. Produkty, które oferujemy, mogą być używane w szkołach oraz klubach sportowych.

Bramki i kije

Oferujemy profesjonalne bramki i kije do unihokeja, zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Bramki są wytrzymałe i bardzo lekkie. Można ich używać zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w otwartych przestrzeniach. Posiadają wygodne i solidne mocowania, które umożliwią przeprowadzenie treningu w różnych miejscach. W ofercie mamy bramki o różnych rozmiarach. Ich producentem jest renomowana marka Spokey, słynąca z produkcji sprzętu sportowego najwyższej jakości.

W ofercie znajdą Państwo również solidne, plastikowe kije do unihokeja wyróżniające się lekkością i ergonomicznym kształtem. Sprawdzą się podczas gry rekreacyjnej i na szkolnych treningach. Kije wyprodukowała firma Vinex, która od lat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej klasy sprzętu sportowego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć