Ławka gimnastyczna drewniana 4 m Zobacz większe

Ławka gimnastyczna drewniana 4 m

649,00 zł

  5 już sprzedano.

Ławka gimnastyczna drewniana 4 m 

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Pragniemy Państwu zaoferować niezbędny sprzęt służący do przeprowadzenia profesjonalnych zajęć gimnastycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi bogaty wybór ławek gimnastycznych o różnych parametrach. Sprawdzą się w szkołach i klubach sportowych. Pomogą wykreować szereg rozmaitych ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Cechy produktu

Ławka gimnastyczna, którą oferujemy, ma 4 metry długości i charakteryzuje się niezwykle stabilną konstrukcją, co wpływa na maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Ławka w całości została wykonana z wysokogatunkowego drewna (iglastego lub liściastego).Solidne, drewniane nogi zostały wyposażone w gumowe, niebrudzące stopki, które chronią podłogę przed zniszczeniem. Konstrukcja została wzmocniona stalowymi wspornikami, które zapewniają sztywność i bezpieczeństwo użytkowania. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkie krawędzie płyty, belki oraz nóg zostały zaokrąglone. Oferowana ławka gimnastyczna została wyposażona w stały, solidny zaczep, który daje możliwość wykorzystania jej podczas różnorodnych ćwiczeń – zawieszenia na drabince czy umieszczenia w otworze skrzyni gimnastycznej. Po odwróceniu ławeczki, umieszczona na spodzie belka może posłużyć jako równoważnia. Taki sprzęt zwiększy motywację do ćwiczeń i zachęci do aktywności nawet najmłodszych.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wybieramy sprawdzony sprzęt, renomowanych marek specjalizujących się w projektowaniu urządzeń dla sportowców. Oferowane przez nas produkty są certyfikowane i mogą być używane w szkołach.

Napisz ocenę

Ławka gimnastyczna drewniana 4 m

Ławka gimnastyczna drewniana 4 m

Ławka gimnastyczna drewniana 4 m 

Napisz ocenę

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu