Aktywne filtry

Oferujemy duży wybór sprzętu sportowego, który sprawdzi się w klubie fitness oraz siłowni. Skorzystają z niego również posiadacze domowych sal ćwiczeń. Nie brakuje u nas rowerów treningowych, w tym nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rowerów elektromagnetycznych, które pozwolą zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić sylwetkę. To sprzęt, który docenią zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy,

W naszej ofercie nieustannie pojawiają się nowe produkty, które wyróżniają się starannym wykonaniem i wytrzymałością. Wybieramy wyłącznie to, co sprawdzone i bezpieczne. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet.

Obok szerokiej gamy sprzętu sportowego, oferujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru oraz pomoc personalnego doradcy.

Duży wybór produktów

Oferujemy rowery elektromagnetyczne renomowanych marek, takich jak Spokey, HMS czy Hertz. To firmy, które od lat produkują wysokiej klasy sprzęt sportowy, z udziałem doświadczonych instruktorów i sportowców.

W rowerach elektromagnetycznych ustawienie siły oporu odbywa się elektronicznie, za pomocą mikroprocesora. Jest ono sterowane silnikiem elektrycznym. To niezwykle zaawansowany sprzęt, który potrafi dobrać siłę oporu automatycznie w zależności od stopnia obciążenia serca czy zmęczenia. Ogromną zaletą tego produktu jest wyjątkowo cicha praca.

W ofercie mamy duży wybór rowerów elektromagnetycznych wyposażonych w szereg nowoczesnych funkcji umożliwiających przeprowadzenie efektywnego treningu. Oferowane przez nas produkty zostały wykonane z ogromną precyzją, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Oferujemy sprzęt bezpieczny, solidny i wytrzymały.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć