Aktywne filtry

Obok bogatej oferty piłek do siatkówki proponujemy Państwu akcesoria treningowe do tej dyscypliny sportu. Pomogą one urozmaicić treningi i zachęcą dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Mogą stać się doskonałą inspiracją do różnego rodzaju ćwiczeń.

Oferujemy Państwu akcesoria treningowe do siatkówki wykonane z najwyższej jakości materiałów, solidne i trwałe. Kupując u nas, macie Państwo pewność, że produkt, który otrzymujecie, spełnia wszelkie kryteria i wymogi.

Inspiracja i motywacja

W ofercie posiadamy solidnie wykonane laski gimnastyczne Vinex o długości od 100 do 160 cm, w dwóch soczystych kolorach (czerwień i żółć). Mogą one posłużyć do różnego rodzaju kreatywnych ćwiczeń ogólnorozwojowych. Laski gimnastyczne mają szerokie zastosowanie. W połączeniu z gumową podstawą, którą również znajdą Państwo w naszej ofercie, utworzą bezpieczny słupek, który sprawdzi się jako oznaczenie boiska lub umożliwi przygotowanie slalomu. To doskonały i prosty sposób na urozmaicenie i uatrakcyjnienie treningu.

Laskę gimnastyczną można również połączyć z pachołkami dostępnymi w naszym sklepie. Pachołki posiadają otwory (12 otworów bocznych i jeden otwór z góry), które umożliwiają rozmaite ustawienia lasek gimnastycznych i tworzenie przeróżnych konstrukcji do ćwiczeń – płotków treningowych o różnej wysokości i rozstawie, zarówno poziomych, jak i pionowych. Co istotne, produkt jest bardzo wytrzymały na uderzenia i warunki atmosferyczne (wysokie i niskie temperatury).

Zachęcamy do kreatywnych zabaw z wykorzystaniem akcesoriów treningowych do siatkówki. Obok wysokiej jakości produktów, zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć