Aktywne filtry

Siatkówka to sport dla każdego. Do Polski ta dyscyplina przywędrowała na początku XX wieku. Pierwszy pokazowy mecz rozegrano w Warszawie w 1919 roku. Do dziś siatkówka cieszy się niesłabnącą popularnością i z każdym rokiem przyciąga coraz większą liczbę fanów. Po piłkę siatkową chętnie sięgają dzieci i młodzież. To atrakcyjna forma aktywności fizycznej. Z tego względu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć akcesoriów z tą dyscypliną związanych.

Piłki do siatkówki

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę piłek do siatkówki renomowanych firm. Większość z nich spełnia wszystkie wymogi stawiane przez FIVB. Piłki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Najczęściej są szyte ręcznie, co gwarantuje produkt na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo piłki takich marek jak Spokey, Molten czy Mikasa, przeznaczone zarówno do gry rekreacyjnej, jak i turniejowej. Z ciekawostek, mogą Państwo u nas zakupić również piłkę do siatkówki plażowej zatwierdzoną jako oficjalną piłkę na olimpiadzie w Rio de Janeiro 2016 oraz w Pucharze Świata.

Akcesoria treningowe do siatkówki

Na piłkach świat siatkówki się nie kończy. Oferujemy Państwu również solidne i trwałe akcesoria treningowe, dedykowane dla tej dyscypliny sportu. Pomogą one urozmaicić codzienne treningi i zachęcą do aktywności fizycznej. W naszym sklepie znajdą Państwo laski gimnastyczne, pachołki i gumowe podstawy, które mogą stać się inspiracją do przeróżnych kreatywnych ćwiczeń.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć