• Piłki do siatkówki

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę piłek do siatkówki. Polskie drużyny od lat osiągają sukcesy w tej dyscyplinie, dlatego cieszy się ona dużą popularnością. Siatkówka jest również atrakcyjnym sportem dla młodych ludzi, rozpoczynających swoją sportową drogę. Piłki siatkowej nie powinno zatem zabraknąć w sali gimnastycznej.

  Oferujemy Państwu piłki do siatkówki renomowanych firm – o różnych parametrach i w różnych, również bardzo przystępnych, cenach. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości.

  Szeroka gama produktów

  W naszej ofercie znajdują się piłki firmy Spokey w ciekawych wersjach kolorystycznych. Piłki te zostały zaprojektowane z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i początkujących graczach. Precyzyjne, ręczne szycie, pianka zwiększająca miękkość odbicia oraz wytrzymała, lateksowa dętka sprawiają, że piłki te spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.

  Znajdą Państwo u nas również piłki siatkowe renomowanej firmy Molten. Większość z nich spełnia wszystkie wymogi stawiane przez FIVB. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, lekkie i ciekawe stylistycznie sprawiają, że gra w siatkówkę, nawet dla najmłodszych staje się ogromną przyjemnością.

  Równie profesjonalne piłki do siatkówki produkuje firma Mikasa. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór modeli tej marki (spełniają wszystkie wymogi FIVB). Piłki przeznaczone są do gry rekreacyjnej i turniejowej. W ofercie mamy również profesjonalną piłkę do siatkówki plażowej zatwierdzoną jako oficjalną piłkę na olimpiadzie w Rio de Janeiro 2016 oraz w Pucharze Świata.

 • Akcesoria treningowe do siatkówki

  Obok bogatej oferty piłek do siatkówki proponujemy Państwu akcesoria treningowe do tej dyscypliny sportu. Pomogą one urozmaicić treningi i zachęcą dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Mogą stać się doskonałą inspiracją do różnego rodzaju ćwiczeń.

  Oferujemy Państwu akcesoria treningowe do siatkówki wykonane z najwyższej jakości materiałów, solidne i trwałe. Kupując u nas, macie Państwo pewność, że produkt, który otrzymujecie, spełnia wszelkie kryteria i wymogi.

  Inspiracja i motywacja

  W ofercie posiadamy solidnie wykonane laski gimnastyczne Vinex o długości od 100 do 160 cm, w dwóch soczystych kolorach (czerwień i żółć). Mogą one posłużyć do różnego rodzaju kreatywnych ćwiczeń ogólnorozwojowych. Laski gimnastyczne mają szerokie zastosowanie. W połączeniu z gumową podstawą, którą również znajdą Państwo w naszej ofercie, utworzą bezpieczny słupek, który sprawdzi się jako oznaczenie boiska lub umożliwi przygotowanie slalomu. To doskonały i prosty sposób na urozmaicenie i uatrakcyjnienie treningu.

  Laskę gimnastyczną można również połączyć z pachołkami dostępnymi w naszym sklepie. Pachołki posiadają otwory (12 otworów bocznych i jeden otwór z góry), które umożliwiają rozmaite ustawienia lasek gimnastycznych i tworzenie przeróżnych konstrukcji do ćwiczeń – płotków treningowych o różnej wysokości i rozstawie, zarówno poziomych, jak i pionowych. Co istotne, produkt jest bardzo wytrzymały na uderzenia i warunki atmosferyczne (wysokie i niskie temperatury).

  Zachęcamy do kreatywnych zabaw z wykorzystaniem akcesoriów treningowych do siatkówki. Obok wysokiej jakości produktów, zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę.

Pokazuje 1 - 20 z 43 elementów

Sprzęt i akcesoria do siatkówki

Siatkówka to sport dla każdego. Do Polski ta dyscyplina przywędrowała na początku XX wieku. Pierwszy pokazowy mecz rozegrano w Warszawie w 1919 roku. Do dziś siatkówka cieszy się niesłabnącą popularnością i z każdym rokiem przyciąga coraz większą liczbę fanów. Po piłkę siatkową chętnie sięgają dzieci i młodzież. To atrakcyjna forma aktywności fizycznej. Z tego względu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć akcesoriów z tą dyscypliną związanych.

Piłki do siatkówki

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę piłek do siatkówki renomowanych firm. Większość z nich spełnia wszystkie wymogi stawiane przez FIVB. Piłki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Najczęściej są szyte ręcznie, co gwarantuje produkt na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo piłki takich marek jak Spokey, Molten czy Mikasa, przeznaczone zarówno do gry rekreacyjnej, jak i turniejowej. Z ciekawostek, mogą Państwo u nas zakupić również piłkę do siatkówki plażowej zatwierdzoną jako oficjalną piłkę na olimpiadzie w Rio de Janeiro 2016 oraz w Pucharze Świata.

Akcesoria treningowe do siatkówki

Na piłkach świat siatkówki się nie kończy. Oferujemy Państwu również solidne i trwałe akcesoria treningowe, dedykowane dla tej dyscypliny sportu. Pomogą one urozmaicić codzienne treningi i zachęcą do aktywności fizycznej. W naszym sklepie znajdą Państwo laski gimnastyczne, pachołki i gumowe podstawy, które mogą stać się inspiracją do przeróżnych kreatywnych ćwiczeń.