Aktywne filtry

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pałeczki i płotki lekkoatletyczne, które umożliwią przeprowadzenie ćwiczeń lekkoatletycznych i urozmaicą treningi. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty renomowanych firm Polanix oraz Vinex, o różnych parametrach, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie użytkowników, jak i trwałości oferowanych sprzętów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie te wymogi.

Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i mogą być używane w szkołach.

Płotki i pałeczki

W naszej ofercie znajdą Państwo treningowy, aluminiowy płotek lekkoatletyczny, samowstający. Sprawdzi się szczególnie podczas treningu biegu przez płotki oraz w ćwiczeniach sprawnościowych. Może być wykorzystywany do zajęć zarówno w obiektach zamkniętych, jak i otwartych. Charakteryzuje się lekkością i niezwykłą trwałością. Wykonany jest z rurek aluminiowych i posiada stopniową regulację wysokości. Dzięki zastosowaniu amortyzatorów gumowych na słupkach pionowych płotek samoczynnie powraca do pozycji pionowej, co wpływa na komfort i wygodę stosowania.

Oferujemy również stalowy płotek treningowy, dostosowany do treningów w szkołach i klubach sportowych. Solidna i stabilna konstrukcja stalowa pokryta powłokami ochronnymi przekłada się na trwałość produktu i bezpieczeństwo użytkowania. Belka wykonana jest z drewna.

W naszym sklepie znajdą Państwo również regulowane płotki lekkoatletyczne składające się z aluminiowej poprzeczki i stojaka z 5-stopniową regulacją oraz aluminiowe pałeczki lekkoatletyczno-sztafetowe w standardowych rozmiarach, dostępne w różnych kolorach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć