Pokazuje 1 - 20 z 42 elementów

Akcesoria fitness - skakanki, obciążenia, gumy

Solidnie i bezpiecznie – te dwa hasła przyświecają nam podczas wyboru produktów, które Wam oferujemy. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment. W naszej ofercie znajduje się sprzęt sportowy najwyższej jakości.

Obok profesjonalnych wioślarzy, rowerków stacjonarnych, orbitreków, wioślarzy czy stepperów oferujemy również ciekawe i przydatne akcesoria do zajęć fitness. Mogą one stać się wyposażeniem klubu fitness lub siłowni. Mogą też posłużyć do samodzielnych treningów w domowym zaciszu. Dbamy o to, by w Wasze ręce trafiał najlepszy sprzęt sportowy znanych i cenionych marek, takich jak: Hertz, Spokey, HMS, Axer czy Dynamic. Ich bogate doświadczenie przekłada się na jakość produktów.

Oferujemy profesjonalne akcesoria fitness dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. W ofercie posiadamy maty, które ułatwią codzienne treningi i podniosą ich komfort, gumy fitness, drążki i różnego rodzaju obciążenia, które zwiększą efektywność ćwiczeń.

W ofercie mamy duży wybór skakanek dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, również z wbudowanym licznikiem. Proponujemy również szeroką gamę hula-hoop z kulkami zawierającymi terapeutyczne magnesy węglowe, które korzystnie wpływają na organizm.

W naszym sklepie znajdują się przyrządy do pompek, pasy wyszczuplające, ściskacze, stepy i twistery. Oferujemy również skaczące piłki, które zachęcą do aktywności najmłodszych.

Obok profesjonalnego sprzętu sportowego oferujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru.