Ławka gimnastyczna nogi metalowe 4 m.

679,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  8 już sprzedano.

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 4 m.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę ławek gimnastycznych o różnych parametrach. Wszystkie charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością. Będą idealnym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Bez wątpienia, staną się inspiracją do kreowania różnorodnych ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Cechy produktu

Ławka gimnastyczna, którą Państwu oferujemy, ma 4 metry długości i została zaprojektowana z myślą zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych użytkownikach. Doskonale sprawdzi się podczas codziennych treningów i pozwoli urozmaicić ćwiczenia. Ławka została wykonana z najwyższą starannością, by posłużyć przez wiele lat. Płytę górną oraz belkę wykonano z wysokogatunkowego drewna iglastego, natomiast podpory i nogi z solidnych kształtowników stalowych, co wpływa na stabilność konstrukcji i, tym samym, bezpieczeństwo użytkowania. Nogi wyposażono w antypoślizgowe i niebrudzące stopki, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia podłoża. Dodatkowo ławka gimnastyczna posiada stały zaczep, który umożliwia zawieszenie jej na drabince lub umieszczenie w otworze skrzyni. Dzięki temu można stworzyć nieskończoną ilość ciekawych konstrukcji do ćwiczeń.

Oferowane przez nas produkty są solidne, trwałe i bezpieczne. Zaufaliśmy firmom, które mają wieloletnie doświadczenie w produkowaniu sprzętu sportowego dla amatorów i profesjonalistów. Gwarantujemy, że w Państwa ręce trafi sprzęt najwyższej jakości. Zadbamy również o bezpieczną i szybką przesyłkę.

Napisz ocenę

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 4 m.

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 4 m.

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 4 m.

Napisz ocenę

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu