Aktywne filtry

Oferujemy Państwu najwyższej jakości drabinki gimnastyczne, które będą świetnym uzupełnieniem każdej szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Trudno wyobrazić sobie istnienie takiego miejsca bez tego sprzętu. Drabinki umożliwiają wykonywanie przeróżnych ćwiczeń wzmacniających cały organizm.

Produkty, które Państwu oferujemy, posiadają niezbędne certyfikaty użytkowania w szkołach i spełniają wymagania normy EN 913. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy solidne wykonanie, trwałość sprzętu oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Wysoka jakość i solidna konstrukcja

W naszej ofercie znajdą Państwo drabinki gimnastyczne pojedyncze, podwójne oraz drążek gimnastyczny regulowany.

Boki drabinek wykonane są z wysokiej jakości drewna iglastego, natomiast szczeble ze sklejki równoległowarstwowej. Użycie tego rodzaju materiałów wpływa na wysoką trwałość produktu. Oferowany przez nas sprzęt jest stabilny i żywotny.

Dodatkowo w ofercie posiadamy drążek gimnastyczny regulowany, który w prosty sposób można przyłączyć do drabinki. Jego zastosowanie znacznie zwiększa repertuar wykonywanych ćwiczeń. Sprawdzi się szczególnie podczas zajęć korekcyjnych. Maksymalne obciążenie drążka to 95 kilogramów.

Nasze produkty to przede wszystkim gwarancja jakości. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas priorytetem. Dodatkowo zapewniamy szybką i bezpieczną przesyłkę naszych sprzętów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć