Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości materace gimnastyczne, które będą idealnym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej, klubu sportowego oraz innych miejsc związanych z aktywnością fizyczną. Ten znany powszechnie produkt jest nieodzownym kompanem każdego młodszego i starszego sportowca.

Nasze materace posiadają niezbędne certyfikaty (PN – zgodność z polską normą), dzięki czemu mają Państwo pewność, że zakupiony produkt cechuje się najwyższą jakością.

Jako podstawowe wyposażenie atrakcyjnej dla młodzieży sali gimnastycznej, oferujemy Państwu kilka rodzajów materacy o różnej grubości. Posiadają one wkład rehabilitacyjny i są pokryte powłoką antypoślizgową, co zapewnia wysoki komfort stosowania oraz maksymalne bezpieczeństwo podczas akrobacji.

W ofercie mamy również duży materac do zeskoku o grubości 40 centymetrów. Spód wykonany jest z antypoślizgowego materiału, aby zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo. Góra wyłożona jest specjalnym, jednostronnie powlekanym materiałem PCV, natomiast boki posiadają siatkę, która zapewnia odpowiednią i swobodną cyrkulację powietrza (umożliwia odpowietrzanie materaca). Wkład wykonany jest z wysokogatunkowej pianki PU. To niezwykle stabilny i trwały produkt o najwyższej jakości wykonania. Dla wygodnego i bezpiecznego transportu posiada solidne, mocne uchwyty.

Ponadto oferujemy Państwu materac gimnastyczny składany 3-częściowy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Materac ten, podobnie jak inne nasze produkty, posiada wkład rehabilitacyjny oraz powłokę antypoślizgową.

Produkty, które znajdą Państwo w naszej ofercie, cechuje najwyższa jakość. Bezpieczeństwo użytkowania jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy sprzęty solidne, trwałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć