Ławka gimnastyczna nogi metalowe 3 m.

499,00 zł

  21 już sprzedano.

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 3 m.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Oferujemy Państwu wysokiej klasy sprzęt sportowy, który będzie idealnym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej czy klubu sportowego. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie króluje aktywność fizyczna. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo urządzenia niezbędne do przeprowadzenia zajęć gimnastyki, w tym między innymi solidne i stabilne ławki gimnastyczne.

Cechy produktu

Ławka gimnastyczna, którą Państwo proponujemy, charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Stabilna konstrukcja wpływa na maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Produkt jest wykonany solidnie, co przekłada się na jego żywotność. Ławka ma 3 metry długości. Płyta górna oraz belka zostały wykonane z wysokiej jakości drewna iglastego, a podpory środkowe i nogi z kształtowników stalowych, które zapewniają wyjątkową stabilność i bezpieczeństwo. Nogi ławki zostały wyposażone w antypoślizgowe i niebrudzące stopki, które chronią podłoże przed zniszczeniem. Ponadto, oferowana przez nas ławka posiada stały zaczep pozwalający na zawieszanie na drabince lub w otworze skrzyni gimnastycznej. Ten niepozorny produkt może stać się silną motywacją do treningów. Bez wątpienia, zainspiruje do wykreowania różnorodnych ćwiczeń.

Zarówno ławki gimnastyczne, jak i inne oferowane przez nas urządzenia zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wpływa to na żywotność produktów, ich bezpieczeństwo i stabilność. Współpracujemy z producentami, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w tworzeniu profesjonalnego sprzętu sportowego.

Napisz ocenę

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 3 m.

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 3 m.

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 3 m.

Napisz ocenę

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu