• Piłki do piłki nożnej

  Najwyższa jakość, renomowane marki, duży wybór i atrakcyjne ceny – to wyróżnia naszą firmę. Wśród oferty znajdą Państwo piłki nożne najlepszych producentów. Stawiamy na to, co sprawdzone i bezpieczne. Wiemy, jak trudno wybrać odpowiednią piłkę do futbolu, dlatego przeprowadziliśmy już wstępną selekcję. Dzięki temu znajdą Państwo u nas produkty tylko najlepszej jakości.

  Piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej – FIFA- wyróżnia trzy rodzaje rozgrywek: outdoor (najpopularniejsza odmiana futbolu, rozgrywana na stadionach i boiskach), futsal (piłka halowa) oraz soccer beach (piłka nożna rozgrywana na piasku). Posiadamy w ofercie piłki do każdego rodzaju rozgrywek.

  Duży wybór marek i cen

  W naszej ofercie znajdą Państwo piłki renomowanej marki Select, stworzone z kilku warstw materiału, co wpływa na ich wyjątkową trwałość i odporność na ścieranie. Idealnie zachowują swój kształt. Firma Select oferuje piłki do każdego rodzaju podłoża.

  Najwyższej jakości produkt proponuje również firma Meteor, którą znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Piłki do piłki nożnej są wykonane z odpornego materiału, gwarantują dobrą kontrolę i przyczepność.

  Oferujemy również piłki halowe marki Spokey. Odpowiednie parametry oraz wykonanie z najwyższej jakości skóry syntetycznej powodują, że piłki tej firmy są wytrzymałe i ułatwiają grę w hali.

  Znajdą Państwo u nas również piłki do piłki nożnej takich marek jak Adidas, Nike czy Puma o ciekawej stylistyce, charakteryzujące się wyjątkową trwałością.

 • Akcesoria treningowe do piłki nożnej

  W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór najwyższej jakości piłek przeznaczonych do gry w futbol, jak również ciekawe akcesoria treningowe do piłki nożnej, które pozwolą kreować różne zabawy i urozmaicać codzienne treningi. Ich zastosowanie znacznie zwiększy atrakcyjność ćwiczeń.

  W naszej ofercie posiadamy produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Komfort użytkowników oraz bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

  Strój piłkarski

  Oferujemy Państwu profesjonalny strój sportowy – koszulki i spodenki piłkarskie Givova Kit Capo. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, strój jest lekki i wytrzymały. Doskonale sprawdzi się podczas codziennych treningów. Innowacyjna technologia pozwala oddychać skórze – zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega przegrzaniu. Strój jest dostępny w różnych kolorach i rozmiarach.

  W naszej ofercie znajdą Państwo również podspodenki COLO Classic, które zapobiegają otarciom i zachowują podwyższoną ciepłotę mięśni. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Oferujemy również dziecięce rękawice bramkarskie firmy Nike, które sprawdzą się w każdych warunkach, tym bardziej podczas szkolnych zawodów.

  Akcesoria treningowe

  Obok profesjonalnego stroju oferujemy też akcesoria treningowe do piłki nożnej, które podwyższą atrakcyjność ćwiczeń. Znajdą Państwo u nas profesjonalny mur piłkarski, charakteryzujący się wyjątkową wytrzymałością. To wygodne rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas treningów i zajęć wychowania fizycznego.

  Proponujemy Państwu również laski gimnastyczne, które w połączeniu z dostępnymi w naszym sklepie gumowymi podstawami i pachołkami stworzą bezpieczne i wytrzymałe akcesoria motywujące do różnego rodzaju aktywności.

Pokazuje 1 - 20 z 60 elementów

Sprzęt piłkarski - treningowy do piłki nożnej

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Rozgłos zaczęła zdobywać już w XIX wieku. Obecnie, choć wzbudza wiele emocji, z powodzeniem zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej. To właśnie po piłkę nożną najchętniej sięgają dzieci i młodzież, ale również dorośli. Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie znalazł się asortyment najwyższej jakości związany z tą dyscypliną. Znajdą Państwo u nas szeroką gamę produktów do futbolu.

Pragniemy podkreślić, że produkty znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, jakością i bezpieczeństwem użytkowania. To dla nas najcenniejsze priorytety.

Bogaty asortyment

W naszym sklepie znajduje się duży wybór piłek do futbolu najlepszych marek. Oferujemy piłki do gry na boiskach, stadionach, w hali czy na trawiastych i piaszczystych podłożach. Piłki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co wpływa na ich trwałość, odpowiednią przyczepność i kształt.

Poza piłkami oferujemy również niezbędnik piłkarza, czyli odpowiedni strój. W naszej ofercie znajdą Państwo lekkie i wytrzymałe koszulki, spodenki i podspodenki dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Posiadamy również dziecięce rękawice bramkarskie do gry w każdych warunkach.

Aby zwiększyć atrakcyjność ćwiczeń, mogą Państwo skorzystać z oferty akcesoriów treningowych do piłki nożnej. Oferujemy laski gimnastyczne, gumowe podstawy, pachołki i profesjonalny mur piłkarski. Te gadżety staną się inspiracją i motywacją do aktywności.

Dbamy również o to, by zamówiony sprzęt dotarł do Państwa bezpiecznie i w możliwie najszybszym terminie.