Aktywne filtry

Futbol stołowy, piłkarzyki, piłka stołowa czy trambambula – istnieje wiele nazw tej gry, imitującej prawdziwy mecz popularnej piłki nożnej. Z każdym rokiem zyskuje ona coraz większą rzeszę fanów. W wielu miejscach organizowane są nawet mistrzostwa w trambambule. To rozrywka, która przyciąga osoby w każdym wieku, również najmłodszych.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne stoły do gry w piłkarzyki. Charakteryzują się przyjemną stylistyką, a przede wszystkim najwyższą starannością wykonania. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które cechuje solidne wykonanie i bezpieczeństwo użytkowania. Zależy nam, aby zakupiony sprzęt służył przez lata.

Stoły dla każdego

W naszej ofercie posiadamy stoły o różnych parametrach. Wszystkie wyróżniają się wyjątkowo stabilną konstrukcją i wytrzymałością. Nogi stołów zostały wyposażone w stopki samopoziomujące i mają możliwość regulacji. Urządzenia zostały również wzbogacone o liczniki, ułatwiające rozgrywanie meczy. Wszystkie detale wykonano z najwyższą starannością. Wygodne drążki z chromowanej stali podnoszą komfort gry. Figurki w większości modeli zostały wykonane z utwardzonego kauczuku. W zestawach znajdują się również piłki niezbędne do przeprowadzenia rozgrywek. Oferowane przez nas stoły posiadają certyfikaty, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

W naszej ofercie znajdują się między innymi stoły marki Axer o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma ta specjalizuje się w projektowaniu najwyższej jakości sprzętu sportowego. Gra w trambambule z wykorzystaniem tego sprzętu stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć