Aktywne filtry

Sprzęt, który znajdą Państwo w naszej ofercie może stać się inspiracją do ciekawych ćwiczeń i zajęć zarówno dla młodszych dzieci, jak i uczniów szkół ponadpodstawowych. Oferujemy najwyższej jakości odskocznie gimnastyczne, które mogą posłużyć jako element kreatywnej zabawy połączonej z aktywnością fizyczną. Nic nie zachęca do nauki bardziej niż zabawa. To dotyczy również sportu.

Solidna i trwała konstrukcja

Oferujemy Państwu trzy rodzaje odskoczni. Każda ma inne przeznaczenie. Do codziennych ćwiczeń proponujemy odskocznię treningową, spełniającą wymogi normy EN 913. To pewny i bezpieczny produkt. Konstrukcja odskoczni wykonana jest z wysokiej jakości, specjalnie wyprofilowanej, sklejki liściastej. Pokryta jest wykładziną dywanopodobną, co zapewnia komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajdą Państwo również odskocznię turniejową. Może być stosowana podczas codziennych treningów oraz turniejów wyczynowych. Posiada solidną i stabilną konstrukcję. Wykonana jest ze sklejki liściastej, a wyłożona tkaniną dywanopodobną na gąbczastym podkładzie. Dodatkowo wyposażona jest w amortyzator wykonany z mikrogumy, co znacznie zwiększa jej elastyczność.

Oferujemy również profesjonalną odskocznię gimnastyczną – wyczynową o wysokości czoła 21,5 cm, która sprawdzi się podczas zawodów, turniejów czy olimpiad. Sprzęt ten jest wyposażony dodatkowo w dwie solidne sprężyny stożkowe, które zwiększają szybkość i energię wybicia.

Gwarantujemy, że produkty w naszej ofercie cechują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem użytkowania. Mogą być wykorzystywane zarówno na szkolnych salach gimnastycznych, jak i w klubach sportowych. Posiadają niezbędne certyfikaty. Wszystkie sprzęty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy tylko sprawdzone produkty.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć