Ławka gimnastyczna nogi metalowe 2 m.

399,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Ławka gimnastyczna nogi metalowe 2 m.

 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Profesjonalne wyposażenie szkolnych sal gimnastycznych i klubów sportowych to nasza specjalność. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo duży wybór produktów do różnego rodzaju ćwiczeń. Oferujemy między innymi profesjonalny sprzęt gimnastyczny, w tym szeroką gamę ławek gimnastycznych. Ten, z pozoru, prosty produkt może stać się motywacją do treningów. Z ich użyciem można przeprowadzić szereg rozmaitych ćwiczeń.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu ławkę gimnastyczną o długości 2 metrów. Płyta górna oraz belka zostały wykonane z wysokogatunkowego drewna iglastego, natomiast środkowe podpory i nogi ze stalowych, solidnych kształtowników, które zapewniają wyjątkową stabilność i czynią sprzęt niezwykle bezpiecznym. Aby zapobiec uszkodzeniom parkietu, nogi ławki zostały wyposażone w antypoślizgowe, niebrudzące stopki. To dodatkowo zwiększa stabilność produktu. Ławka gimnastyczna posiada stały zaczep, który umożliwia urozmaicenie codziennych treningów poprzez zawieszenie ławki na drabince lub umieszczenie jej w otworze skrzyni gimnastycznej. Wszystkie krawędzie płyty oraz belki są zaokrąglone, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Po odwróceniu ławki, umieszczona na spodzie belka może posłużyć jako równoważnia. Oferowany produkt daje dużą swobodę w kreowaniu codziennych treningów.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt sportowy, w atrakcyjnych cenach. Proponujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, znanych i cenionych marek.

Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć