Aktywne filtry

Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt sportowy, niezbędny do prowadzenia zajęć ruchowych i profesjonalnych treningów, zarówno w klubach sportowych, jak i na lekcjach wychowania fizycznego dla dzieci i młodzieży. Nie zapominamy o akcesoriach, które poprawiają jakość i efektywność ćwiczeń, dlatego znajdą Państwo u nas profesjonalne bloki startowe służące do oparcia stóp przy biegach krótko- i długodystansowych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mogą być z powodzeniem stosowane w szkołach, podczas zajęć ogólnorozwojowych oraz w równej mierze w profesjonalnych klubach sportowych. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych klientów, dlatego dbamy, by nasz asortyment był różnorodny i solidny.

Niezbędne akcesoria do treningów lekkoatletyki

Bloki startowe doskonale sprawdzą się podczas zajęć lekkoatletycznych, także tych prowadzonych w szkole. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne bloki startowe firmy Vinex regulowane, przeznaczone do powierzchni tartanowych. Posiadają one antypoślizgowe wsporniki stóp, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Bloki są niezwykle trwałe i stabilne, nawet mimo wielokrotnego użytkowania.

Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z produktów dedykowanych lekkoatletyce zakupionych w naszym sklepie. Obok profesjonalnego sprzętu zapewniamy bezpieczną i szybką przesyłkę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć