Ławka gimnastyczna drewniana 2 m Zobacz większe

Ławka gimnastyczna drewniana 2 m

449,00 zł

  27 już sprzedano.

Ławka gimnastyczna drewniana 2 m 

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

W naszej ofercie znajdą Państwo ławki o różnych długościach i parametrach, w tym ławkę gimnastyczną wykonaną z wysokogatunkowego drewna. Zajmujemy się wyposażaniem szkolnych sal gimnastycznych oraz klubów sportowych. Nasz bogaty asortyment obejmuje wszystko to, co niezbędne do urządzenia przyjemnego i profesjonalnego miejsca do ćwiczeń.

Cechy produktu

Ławka gimnastyczna jest ważnym elementem ćwiczeń ogólnorozwojowych. Może stać się inspiracją do wykreowania ciekawych i różnorodnych treningów dla małych i dużych. Obok wielu profesjonalnych produktów, w naszej ofercie znajdą Państwo ławkę gimnastyczną o długości 2 metrów. W całości wykonana jest z wysokiej klasy drewna iglastego lub liściastego. Solidne, stalowe wsporniki usztywniają konstrukcję i czynią ją znacznie stabilniejszą, co przekłada się na bezpieczeństwo eksploatacji. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania krawędzie płyty, belki oraz nóg zostały specjalnie wyprofilowane i zaokrąglone. Ławka posiada solidny zaczep umocowany na stałe, który pomaga urozmaicać treningi poprzez umieszczenie ławki w otworze skrzyni gimnastycznej lub zawieszenie jej na drabince.

Oferujemy Państwu certyfikowane produkty najwyższej jakości, wyłącznie renomowanych marek, które zajmują się tworzeniem sprzętu sportowego na co dzień. Wszystkie urządzenia, które znajdą Państwo u nas, są solidne, bezpieczne i trwałe. Gwarantujemy sprzęt najwyższej klasy, w atrakcyjnych cenach.

Napisz ocenę

Ławka gimnastyczna drewniana 2 m

Ławka gimnastyczna drewniana 2 m

Ławka gimnastyczna drewniana 2 m 

Napisz ocenę

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu