Aktywne filtry

Pchnięcie kulą (inaczej rzut kulą) to jedna z dyscyplin sportowych należących do lekkoatletyki. Uprawiają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Polscy zawodnicy od lat osiągają sukcesy w tej dyscyplinie, co przekłada się na coraz większą popularność tego sportu. To ciekawa alternatywa dla młodszych i starszych.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości kule, niezbędne do uprawiania tego sportu. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty solidne, trwałe, a przede wszystkim bezpieczne. To dla nas najważniejsze wyznaczniki.

Kule o różnych parametrach

Zawodnik powinien używać kuli odpowiedniej do swojego wieku. Kobiety – juniorki młodsze – pchają kulę o wadze 3 kilogramów, starsze używają kuli o masie 4 kilogramów. Młodzicy (do 16 lat) muszą posługiwać się kulą ważącą 5 kilogramów, juniorzy młodsi (16-17 lat) – również 5-kilogramową, juniorzy starsi natomiast pchają kulę o wadze 6 kilogramów, a seniorzy korzystają ze sprzętu o masie 7,26 kilogramów.

W naszym sklepie znajdą Państwo kule renomowanej firmy Vinex, Polanik, o każdej podanej wadze. Dodatkowo oferujemy sprzęt treningowy dedykowany do pchnięcia kulą dla początkujących o wadze 1 i 2 kilogramów. Kule wykonane są ze stali lub tworzyw sztucznych (zależnie od modelu) i wypełnione odpowiednią mieszanką śrutu ołowiawego i stalowego. Sprzęt jest idealnie wyważony. Sprawdzi się podczas treningu zarówno młodzików, jak i seniorów. Produkt jest solidny, trwały i bezpieczny.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć