Aktywne filtry

Rzut oszczepem to konkurencja sportowa wywodząca się już ze Starożytności. Do dziś jest sportem chętnie uprawianym przez osoby w różnym wieku. To jedna z dziedzin lekkoatletyki, która doskonale wpływa na ogólny rozwój fizyczny.

W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędny sprzęt do uprawiania tej dyscypliny – oszczepy firmy Vinex wykonane z trwałych materiałów. Dbamy o to, by w naszym sklepie znajdował się sprzęt do rzutu oszczepem najwyższej jakości, solidny, trwały i bezpieczny. Kupując u nas, macie Państwo pewność, że otrzymacie produkt pełnowartościowy.

Różne rodzaje oszczepów

Wielkość oszczepu zależy od wieku rzucającego. Młodzicy (do 15 lat) rzucają oszczepem o wadze 600 gramów, juniorzy młodsi (do 18 lat) używają sprzętu o wadze 700 gramów, a juniorzy i seniorzy korzystają z oszczepów ważących 800 gramów. Kobiety do wieku juniorskiego rzucają oszczepem o wadze 500 gramów, starsze korzystają ze sprzętu ważącego 600 gramów.

W naszej ofercie znajdują się oszczepy o każdej wadze – od 400 gramów (dla najmłodszych, początkujących graczy) do 800 gramów. Posiadamy sprzęt wysokiej jakości z aluminiowym grotem. Uchwyt opleciony jest bawełnianym sznurkiem w różnych kolorach. Produkt jest wykonany solidnie, co przekłada się na jego trwałość i żywotność. Jest wytrzymały na mocne uderzenia i przede wszystkim bezpieczny.

Obok profesjonalnego sprzętu dedykowanego do rzutu oszczepem, zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć