• Płotki lekkoatletyczne

  Oferujemy Państwu wysokiej jakości pałeczki i płotki lekkoatletyczne, które umożliwią przeprowadzenie ćwiczeń lekkoatletycznych i urozmaicą treningi. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty renomowanych firm Polanix oraz Vinex, o różnych parametrach, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie użytkowników, jak i trwałości oferowanych sprzętów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie te wymogi.

  Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i mogą być używane w szkołach.

  Płotki i pałeczki

  W naszej ofercie znajdą Państwo treningowy, aluminiowy płotek lekkoatletyczny, samowstający. Sprawdzi się szczególnie podczas treningu biegu przez płotki oraz w ćwiczeniach sprawnościowych. Może być wykorzystywany do zajęć zarówno w obiektach zamkniętych, jak i otwartych. Charakteryzuje się lekkością i niezwykłą trwałością. Wykonany jest z rurek aluminiowych i posiada stopniową regulację wysokości. Dzięki zastosowaniu amortyzatorów gumowych na słupkach pionowych płotek samoczynnie powraca do pozycji pionowej, co wpływa na komfort i wygodę stosowania.

  Oferujemy również stalowy płotek treningowy, dostosowany do treningów w szkołach i klubach sportowych. Solidna i stabilna konstrukcja stalowa pokryta powłokami ochronnymi przekłada się na trwałość produktu i bezpieczeństwo użytkowania. Belka wykonana jest z drewna.

  W naszym sklepie znajdą Państwo również regulowane płotki lekkoatletyczne składające się z aluminiowej poprzeczki i stojaka z 5-stopniową regulacją oraz aluminiowe pałeczki lekkoatletyczno-sztafetowe w standardowych rozmiarach, dostępne w różnych kolorach.

 • Rzut oszczepem

  Rzut oszczepem to konkurencja sportowa wywodząca się już ze Starożytności. Do dziś jest sportem chętnie uprawianym przez osoby w różnym wieku. To jedna z dziedzin lekkoatletyki, która doskonale wpływa na ogólny rozwój fizyczny.

  W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędny sprzęt do uprawiania tej dyscypliny – oszczepy firmy Vinex wykonane z trwałych materiałów. Dbamy o to, by w naszym sklepie znajdował się sprzęt do rzutu oszczepem najwyższej jakości, solidny, trwały i bezpieczny. Kupując u nas, macie Państwo pewność, że otrzymacie produkt pełnowartościowy.

  Różne rodzaje oszczepów

  Wielkość oszczepu zależy od wieku rzucającego. Młodzicy (do 15 lat) rzucają oszczepem o wadze 600 gramów, juniorzy młodsi (do 18 lat) używają sprzętu o wadze 700 gramów, a juniorzy i seniorzy korzystają z oszczepów ważących 800 gramów. Kobiety do wieku juniorskiego rzucają oszczepem o wadze 500 gramów, starsze korzystają ze sprzętu ważącego 600 gramów.

  W naszej ofercie znajdują się oszczepy o każdej wadze – od 400 gramów (dla najmłodszych, początkujących graczy) do 800 gramów. Posiadamy sprzęt wysokiej jakości z aluminiowym grotem. Uchwyt opleciony jest bawełnianym sznurkiem w różnych kolorach. Produkt jest wykonany solidnie, co przekłada się na jego trwałość i żywotność. Jest wytrzymały na mocne uderzenia i przede wszystkim bezpieczny.

  Obok profesjonalnego sprzętu dedykowanego do rzutu oszczepem, zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę.

 • Pchnięcie kulą

  Pchnięcie kulą (inaczej rzut kulą) to jedna z dyscyplin sportowych należących do lekkoatletyki. Uprawiają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Polscy zawodnicy od lat osiągają sukcesy w tej dyscyplinie, co przekłada się na coraz większą popularność tego sportu. To ciekawa alternatywa dla młodszych i starszych.

  Oferujemy Państwu wysokiej jakości kule, niezbędne do uprawiania tego sportu. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty solidne, trwałe, a przede wszystkim bezpieczne. To dla nas najważniejsze wyznaczniki.

  Kule o różnych parametrach

  Zawodnik powinien używać kuli odpowiedniej do swojego wieku. Kobiety – juniorki młodsze – pchają kulę o wadze 3 kilogramów, starsze używają kuli o masie 4 kilogramów. Młodzicy (do 16 lat) muszą posługiwać się kulą ważącą 5 kilogramów, juniorzy młodsi (16-17 lat) – również 5-kilogramową, juniorzy starsi natomiast pchają kulę o wadze 6 kilogramów, a seniorzy korzystają ze sprzętu o masie 7,26 kilogramów.

  W naszym sklepie znajdą Państwo kule renomowanej firmy Vinex, Polanik, o każdej podanej wadze. Dodatkowo oferujemy sprzęt treningowy dedykowany do pchnięcia kulą dla początkujących o wadze 1 i 2 kilogramów. Kule wykonane są ze stali lub tworzyw sztucznych (zależnie od modelu) i wypełnione odpowiednią mieszanką śrutu ołowiawego i stalowego. Sprzęt jest idealnie wyważony. Sprawdzi się podczas treningu zarówno młodzików, jak i seniorów. Produkt jest solidny, trwały i bezpieczny.

 • Skok wzwyż

  Skok wzwyż to jedna z dyscyplin należących do lekkoatletyki. Pierwsze oficjalne zawody w tej dziedzinie rozegrano w 1864 roku w Anglii. Skok wzwyż szybko stał się również częścią igrzysk olimpijskich. W Polsce najbardziej znanym i utytułowanym zawodnikiem w tej dyscyplinie jest Artur Partyka.

  W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne akcesoria do uprawiania tej dyscypliny sportu. Oferujemy produkty najwyższej jakości – solidne i bezpieczne. Sprzęty znajdujące się w naszym sklepie mogą być używane zarówno w szkołach, jak i klubach sportowych.

  Niezbędne akcesoria

  Oferujemy Państwu wysokiej jakości poprzeczki do skoku wzwyż wykonane z włókna szklanego z gumowymi końcówkami, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Produkty posiadają certyfikat IAAF. W ofercie mamy również poprzeczki wyczynowe z włókna szklanego pokryte tkaniną poliestrową. Oferujemy poprzeczki o różnych długościach, również o niestandardowych wymiarach i gabarytach. W ofercie posiadamy również poprzeczki aluminiowe anodowane zakończone kwadratowym, aluminiowym kształtownikiem.

  Zachęcamy również do zakupu solidnego i stabilnego stojaka. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, spełnia wszystkie przepisy PZLA. Sprzęt doskonale sprawdzi się podczas treningów i zawodów zarówno w obiektach zamkniętych, jak i otwartych.

  Oferujemy również profesjonalny materac do zeskoku. Spód materaca wykonany jest z antypoślizgowego materiału, dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkowania. Górę materaca pokrywa specjalny materiał PCV jednostronnie powlekany. Boki wyposażone zostały w odpowietrzającą siatkę. Materac jest bardzo stabilny i trwały.

 • Bloki startowe

  Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt sportowy, niezbędny do prowadzenia zajęć ruchowych i profesjonalnych treningów, zarówno w klubach sportowych, jak i na lekcjach wychowania fizycznego dla dzieci i młodzieży. Nie zapominamy o akcesoriach, które poprawiają jakość i efektywność ćwiczeń, dlatego znajdą Państwo u nas profesjonalne bloki startowe służące do oparcia stóp przy biegach krótko- i długodystansowych.

  Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mogą być z powodzeniem stosowane w szkołach, podczas zajęć ogólnorozwojowych oraz w równej mierze w profesjonalnych klubach sportowych. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych klientów, dlatego dbamy, by nasz asortyment był różnorodny i solidny.

  Niezbędne akcesoria do treningów lekkoatletyki

  Bloki startowe doskonale sprawdzą się podczas zajęć lekkoatletycznych, także tych prowadzonych w szkole. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne bloki startowe firmy Vinex regulowane, przeznaczone do powierzchni tartanowych. Posiadają one antypoślizgowe wsporniki stóp, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Bloki są niezwykle trwałe i stabilne, nawet mimo wielokrotnego użytkowania.

  Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z produktów dedykowanych lekkoatletyce zakupionych w naszym sklepie. Obok profesjonalnego sprzętu zapewniamy bezpieczną i szybką przesyłkę.

 • Buty lekkoatletyczne

  Obok profesjonalnego sprzętu niezbędnego do uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych w naszym sklepie znajdą Państwo również akcesoria, które urozmaicą codzienne treningi oraz odpowiednie, profesjonalne stroje, które zapewnią komfort. Oferujemy Państwu wysokiej jakości buty lekkoatletyczne, które sprawdzą się w każdych warunkach.

  Odpowiednie buty poprawiają jakość treningu i podnoszą komfort podczas ćwiczeń. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty tylko najlepszych producentów, o wysokich parametrach i wyjątkowej trwałości. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia motywacja do ćwiczeń, dlatego dbamy o każdy szczegół.

  Komfort i wygoda

  Proponujemy Państwu buty lekkoatletyczne Kros-sport w przyjemnej kolorystyce (biało-czerwone). Buty wykonane są z najwyższej jakości tkanin po to, by podnosić komfort codziennych treningów. Oferowane przez nas obuwie jest bardzo uniwersalne, może być używane podczas uprawiania każdej dyscypliny lekkoatletycznej. Wykonane są z dzianiny i tkaniny syntetycznej zapewniającej odpowiednią wentylację. Buty są sznurowane. W zestawie znajdują się wkręcane kolce (14 sztuk) oraz klucz do kolców, co pozwoli na większą przyczepność i uzyskanie lepszych wyników podczas biegów na bieżni i przełajowych. Buty są bardzo lekkie i idealnie dopasowują się do stopy. Buty dostępne w rozmiarach: 36-46.

  Dobór odpowiedniego obuwia lekkoatletycznego jest niezwykle ważny, dlatego chcemy ułatwić Państwu tę decyzję i oferujemy wysokiej klasy produkt, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę.

Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów

Sprzęt i akcesoria do lekkoatletyki

Lekkoatletyka, czyli królowa sportów, to jedna z najstarszych dyscyplin. Opiera się na naturalnym ruchu, dlatego uprawiana była już w Starożytności. Dla rozrywki i rywalizacji stworzono z czasem poszczególne konkurencje i tak narodziła się lekka atletyka. Lista tych konkurencji jest niezwykle długa. Zaliczymy do niej między innymi: bieg, chód, rzuty, skoki czy wieloboje.

Mając na uwadze tak bogatą historię tej dziedziny sportu, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę produktów umożliwiających uprawianie poszczególnych dyscyplin. W naszej ofercie znajdą Państwo dedykowane lekkoatletyce produkty najwyższej jakości, renomowanych marek i w atrakcyjnych cenach. Sprzęt, który oferujemy, jest solidny, trwały i bezpieczny.

Oferujemy Państwu niezbędne akcesoria do rzutu oszczepem, pchnięcia kulą czy skoku wzwyż. W ofercie posiadamy profesjonalne oszczepy o różnej długości, stalowe kule o różnej masie i solidne poprzeczki do skoku wzwyż. Znajdą Państwo u nas również profesjonalne płotki i pałeczki do lekkoatletyki, bloki startowe oraz wysokiej klasy buty, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wszystkie produkty wykonane są solidnie, co przekłada się na komfort użytkowania i trwałość. Dbamy szczególnie o bezpieczeństwo użytkowników, dlatego oferujemy jedynie sprawdzone produkty.

Kupując u nas macie Państwo pewność, że otrzymacie produkt pełnowartościowy, zgodny z wszystkimi normami. Nasz sprzęt może być używany w szkołach i klubach sportowych. Gwarantujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę.