Koce i materace piknikowe - karimaty

Karimaty, materace czy koce piknikowe to niezbędny sprzęt podczas różnego rodzaju wypraw i wycieczek. Idealnie sprawdzą się w różnych sytuacjach i w każdych warunkach atmosferycznych. Aby pomóc Wam w wyborze najlepszego rozwiązania, przeprowadziliśmy wstępną selekcję produktów.

W ofercie posiadamy sprzęt sportowy i turystyczny znanych i cenionych marek, które z udziałem profesjonalistów, projektują wysokiej klasy produkty i urządzenia spełniające wszystkie najważniejsze kryteria. Dla nas priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo użytkowników, dlatego wybieramy wyłącznie produkty solidne, bezpieczne i wytrzymałe.

Solidne akcesoria

W ofercie posiadamy karimaty, materace oraz koce piknikowe. Wszystkie wymienione produkty stanowią doskonałą izolację od podłoża. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od potrzeb. Posiadamy karimaty 1- lub 2-warstwowe, wykonane z lekkiej, niezwykle wytrzymałej i elastycznej pianki, która zapewnia trwałość produktu i poprawia komfort snu w namiocie. Są praktyczne - można je bez trudu zwinąć i wygodnie przenosić. Sprawdzą się w każdych warunkach i będą stanowić doskonałą izolację.

Oferujemy również solidne materace flokowane 1- i 2-osobowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. W ofercie mamy też wygodne koce piknikowe podbite aluminium, które zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz wodoodporność.

W ofercie posiadamy produkty najlepszych firm, między innymi Spokey oraz Meteor, specjalizujących się w projektowaniu sprzętu sportowego i turystycznego.