Termosy, kubki termiczne

Na idealną wyprawę składa się wiele czynników. Obok tak oczywistego i niezbędnego sprzętu jak namiot, śpiwór czy plecak, nie można zapominać o innych ważnych akcesoriach, takich jak na przykład termos czy kubek termiczny. Dzięki nim w każdych warunkach można cieszyć się smakiem gorącej kawy albo ciepłego posiłku.

W ofercie posiadamy duży wybór termosów i kubków termicznych, wykonanych z najwyższej jakości stali. Każdy znajdzie idealny model spełniający wszystkie oczekiwania.

Wygodne przechowywanie

Ci, którzy wybierają się w dłuższą podróż, powinni skorzystać z naszej oferty termosów, które znacznie dłużej zachowują ciepło niż kubki termiczne. Posiadamy modele o różnych pojemnościach i kształtach. Wszystkie zostały wykonane przy użyciu najnowszych technologii, co przekłada się na ich jakość. Są lekkie i posiadają najwyższe parametry termoizolacji. Specjalne powierzchnie są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości i zapobiegają gromadzeniu się osadów i zabrudzeń. Innowacyjne systemy gwarantują wyjątkową szczelność korka. Oferowane przez nas termosy spełniają wszystkie niezbędne wymogi. Są wolne od BPA.

Oferujemy również bogaty wybór kubków termicznych o różnych objętościach i kształtach, wykonane w konstrukcji dwóch stalowych ścianek. Specjalne systemy zapewniają doskonałą termoizolację i chronią przed wydostaniem się płynu w trakcie przenoszenia. Kubki wykonane są z bezpiecznych materiałów, wolnych od szkodliwych substancji.