• Piłki do piłki ręcznej

  Piłka ręczna, potocznie zwana szczypiorniakiem, jest sportem uprawianym na całym świecie przez mężczyzn i kobiety. Ta gra zespołowa zyskuje coraz większą popularność wśród młodych ludzi i jest ciekawym sposobem na zachęcenie najmłodszych do aktywności fizycznej. Aby mogli Państwo profesjonalnie uprawiać tę dyscyplinę, przygotowaliśmy asortyment, który na pewno okaże się pomocny, w tym piłki do piłki ręcznej i dedykowane tej dyscyplinie akcesoria.

  Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo i jakość naszych produktów. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria do przygotowania ciekawych ćwiczeń. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę produktów. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

  Rodzaje piłek

  Oferujemy Państwu duży wybór piłek do piłki ręcznej. Podczas zakupu należy pamiętać, by piłka nie była błyszcząca ani śliska. To ważne parametry, na które warto zwrócić uwagę. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprzęt najlepszej jakości, ponieważ dokonujemy wstępnej selekcji produktów.

  Oferujemy Państwu wysokiej jakości piłki renomowanej firmy Meteor. Świetnie sprawdzą się podczas zajęć w szkołach i klubach sportowych oraz podczas zawodów. Wykonane są z tworzywa syntetycznego lub kawałków skóry naturalnej, w zależności od modelu. To marka, której można zaufać. Od lat zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości sprzętu sportowego, podobnie jak firma Select.

  W naszej ofercie znajdą Państwo również piłki do piłki ręcznej marki Spokey, która specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego najwyższej jakości. Piłki tej firmy charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia i idealnie zachowują swój kształt.

 • Akcesoria treningowe do piłki ręcznej

  Wiemy, jak ważny w życiu człowieka jest sport. Do aktywności fizycznej powinniśmy zachęcać również najmłodszych, aby zaszczepić w nich dobre nawyki na całe życie. Warto przygotowywać ciekawe i różnorodne ćwiczenia, które staną się świetną motywacją i inspiracją.

  Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla Państwa bogaty asortyment produktów związanych z piłką ręczną, która zyskuje w Polsce coraz większa popularność. Obok wysokiej jakości piłek renomowanych marek, takich jak Meteor czy Spokey, oferujemy również akcesoria treningowe do piłki ręcznej, które umożliwią przeprowadzenie różnorodnych treningów.

  Produkty najlepszych marek

  W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które pozwolą przeprowadzić profesjonalny i ciekawy trening piłki ręcznej. Oferujemy między innymi laski gimnastyczne firmy Vinex o różnych długościach (od 100 do 160 centymetrów). W połączeniu z gumowymi podstawami tej samej marki, które również posiadamy w ofercie, stworzą bezpieczne słupki, które posłużą na przykład jako oznaczenie boiska. Firma Vinex oferuje również pachołki z otworami (12 bocznych, 1 od góry), które w połączeniu z laskami gimnastycznymi stworzą ciekawe akcesoria urozmaicające codzienną rozgrzewkę.

  Akcesoria treningowe do piłki ręcznej, które znajdą Państwo w naszym sklepie, produkowane są przez renomowaną markę Vinex, posiadającą bogate doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju sprzętu sportowego. Produkty tej firmy są przede wszystkim solidne i bezpieczne, co przekłada się na komfort stosowania i maksymalne bezpieczeństwo użytkowników.

Pokazuje 1 - 20 z 30 elementów

Sprzęt i akcesoria do piłki ręcznej

Na popularność danej dyscypliny sportowej nierzadko przekładają się sukcesy drużyny narodowej. Polscy szczypiorniści w ostatnich latach osiągają niemałe sukcesy i wzbudzają spore emocje wśród kibiców. Z tego względu ludzie w każdym wieku coraz chętniej sięgają po piłkę ręczną.

Piłka ręczna ma bardzo bogatą historię. Jej początki sięgają Starożytności i wynikają z naturalnej potrzeby rywalizacji i rozrywki. Do Polski ten sport przywędrował dopiero na początku XX wieku. Pierwsze mecze rozgrywano w Szczypiornie – stąd potoczna nazwa tej dyscypliny. Obecnie jest jedną z konkurencji olimpijskich i przyciąga sporą rzeszę fanów.

Bogaty asortyment

Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty wybór produktów, które umożliwią przeprowadzenie profesjonalnych i ciekawych treningów piłki ręcznej. Profesjonalny sprzęt przyczyni się do uzyskiwania coraz lepszych wyników i zwiększy motywację do ćwiczeń.

W ofercie posiadamy piłki ręczne takich firm jak Meteor, Select czy Spokey – marek, które od wielu lat zajmują się produkowaniem najwyższej jakości sprzętu sportowego. Ich produkty są solidne, trwałe i bezpieczne, a to dla nas najważniejsze wyznaczniki.

Obok piłek oferujemy również ciekawe akcesoria treningowe do piłki ręcznej, które umożliwią przeprowadzenie rozmaitych ćwiczeń i zabaw. Przydadzą się również podczas codziennej rozgrzewki. Znajdą Państwo między innymi laski gimnastyczne, gumowe podstawy, pachołki niskie czy pachołki z otworami.

Dbamy o to, aby sprzęt, który pojawia się w naszym sklepie, był sprawdzony i bezpieczny. Gwarantujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.