Aktywne filtry

Brand: Meteor

74,99 zł

Piłka ręczna Meteor Nuage Mini 0.

Piłka ręczna wykonana z materiału cellurar rubber, który cechuje się doskonałą przyczepnością oraz długą żywotnością. Piłki dostępne są w trzech kolorach.

Na popularność danej dyscypliny sportowej nierzadko przekładają się sukcesy drużyny narodowej. Polscy szczypiorniści w ostatnich latach osiągają niemałe sukcesy i wzbudzają spore emocje wśród kibiców. Z tego względu ludzie w każdym wieku coraz chętniej sięgają po piłkę ręczną.

Piłka ręczna ma bardzo bogatą historię. Jej początki sięgają Starożytności i wynikają z naturalnej potrzeby rywalizacji i rozrywki. Do Polski ten sport przywędrował dopiero na początku XX wieku. Pierwsze mecze rozgrywano w Szczypiornie – stąd potoczna nazwa tej dyscypliny. Obecnie jest jedną z konkurencji olimpijskich i przyciąga sporą rzeszę fanów.

Bogaty asortyment

Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty wybór produktów, które umożliwią przeprowadzenie profesjonalnych i ciekawych treningów piłki ręcznej. Profesjonalny sprzęt przyczyni się do uzyskiwania coraz lepszych wyników i zwiększy motywację do ćwiczeń.

W ofercie posiadamy piłki ręczne takich firm jak Meteor, Select czy Spokey – marek, które od wielu lat zajmują się produkowaniem najwyższej jakości sprzętu sportowego. Ich produkty są solidne, trwałe i bezpieczne, a to dla nas najważniejsze wyznaczniki.

Obok piłek oferujemy również ciekawe akcesoria treningowe do piłki ręcznej, które umożliwią przeprowadzenie rozmaitych ćwiczeń i zabaw. Przydadzą się również podczas codziennej rozgrzewki. Znajdą Państwo między innymi laski gimnastyczne, gumowe podstawy, pachołki niskie czy pachołki z otworami.

Dbamy o to, aby sprzęt, który pojawia się w naszym sklepie, był sprawdzony i bezpieczny. Gwarantujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć