Aktywne filtry

Najwyższa jakość, renomowane marki, duży wybór i atrakcyjne ceny – to wyróżnia naszą firmę. Wśród oferty znajdą Państwo piłki nożne najlepszych producentów. Stawiamy na to, co sprawdzone i bezpieczne. Wiemy, jak trudno wybrać odpowiednią piłkę do futbolu, dlatego przeprowadziliśmy już wstępną selekcję. Dzięki temu znajdą Państwo u nas produkty tylko najlepszej jakości.

Piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej – FIFA- wyróżnia trzy rodzaje rozgrywek: outdoor (najpopularniejsza odmiana futbolu, rozgrywana na stadionach i boiskach), futsal (piłka halowa) oraz soccer beach (piłka nożna rozgrywana na piasku). Posiadamy w ofercie piłki do każdego rodzaju rozgrywek.

Duży wybór marek i cen

W naszej ofercie znajdą Państwo piłki renomowanej marki Select, stworzone z kilku warstw materiału, co wpływa na ich wyjątkową trwałość i odporność na ścieranie. Idealnie zachowują swój kształt. Firma Select oferuje piłki do każdego rodzaju podłoża.

Najwyższej jakości produkt proponuje również firma Meteor, którą znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Piłki do piłki nożnej są wykonane z odpornego materiału, gwarantują dobrą kontrolę i przyczepność.

Oferujemy również piłki halowe marki Spokey. Odpowiednie parametry oraz wykonanie z najwyższej jakości skóry syntetycznej powodują, że piłki tej firmy są wytrzymałe i ułatwiają grę w hali.

Znajdą Państwo u nas również piłki do piłki nożnej takich marek jak Adidas, Nike czy Puma o ciekawej stylistyce, charakteryzujące się wyjątkową trwałością.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć