Aktywne filtry

Profesjonalny sprzęt sportowy zwiększa motywację do ćwiczeń i wpływa na uzyskiwanie coraz lepszych wyników. Nieustannie dbamy o to, aby asortyment w naszym sklepie był coraz bogatszy i dostosowany do potrzeb każdego sportowca. Wybieramy produkty znanych i cenionych marek o najwyższych parametrach.

Tenis stołowy to jedna z dyscyplin, która od dziesiątek lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Mogą go uprawiać ludzie w każdym wieku. Wymaga precyzji, sprytu i dobrej kondycji. Obok indywidualnych cech gracza, na jakość gry wpływa również jakość stosowanego sprzętu. Oferujemy Państwu wysokiej jakości rakietki do ping-ponga, bez których trudno wyobrazić sobie istnienie tego sportu.

Paletki pingpongowe

Rakietka pingpongowa powinna być dostosowana do stylu gry zawodnika oraz jego umiejętności. Jej wybór wcale nie jest taki prosty. Aby go Państwu ułatwić, zrobiliśmy wstępną selekcję i wybraliśmy tylko najlepsze jakościowo paletki, w szerokim zakresie cenowym.

Podczas zakupu rakietki należy zwrócić uwagę na trzy podstawowe parametry: prędkość, kontrolę oraz rotację. Paletki różnią się grubością okładziny i ilością warstw. Różnice występują również między uchwytami – są one rozmaicie profilowane.

W naszym sklepie znajdą Państwo rakietki do ping-ponga dostosowane do każdego gracza wykonane z najwyższej jakości materiałów: drewna, gumy i pianki PU. Posiadamy modele w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Oferujemy między innymi rakietki renomowanej marki Antares i Stiga. Firmy te nieprzerwanie od lat produkują najwyższej jakości sprzęt sportowy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć