Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Skrzynie gimnastyczne

Oferujemy wysokiej jakości skrzynie gimnastyczne, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie szkolnej sali gimnastycznej lub klubu sportowego. Tego rodzaju sprzęt sportowy od lat towarzyszy ludziom podczas kształtowania wysportowanej i zdrowej sylwetki. Przyczynia się do wzmocnienia mięśni i poprawy kondycji całego organizmu. Tym bardziej powinien stać się nieodzownym elementem wyposażenia szkolnej sali gimnastycznej.

Nasz produkt spełnia wszystkie najważniejsze kryteria, a przede wszystkim jest stabilny i bezpieczny. Dodatkowym atutem jest przyjemna stylistyka.

Bezpieczeństwo – trwałość – estetyka

W naszej ofercie znajdą Państwo skrzynie gimnastyczne 5-częściowe. Do ich produkcji wykorzystano twarde drewno bukowe (narożniki i czopy) oraz sklejkę liściastą (segmenty), co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość produktu. Wieko skrzyń pokrywa elastyczna otulina oraz skóra syntetyczna lub naturalna, w zależności od wybranego modelu. Poszczególne elementy segmentu są połączone w taki sposób, by zapewnić jak najlepszą stabilność produktu i długą żywotność.

Co istotne, skrzynie gimnastyczne posiadają wbudowany wózek transportowy, co umożliwia bezpieczne i wygodne przemieszczanie produktu bez ryzyka uszkodzeń.

Skrzynie posiadają wymagane certyfikaty i spełniają wymogi normy PN-EN 916.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży to dla nas podstawa, podobnie jak zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wszystkie oczekiwania. Dokonując zakupów w naszym sklepie, macie Państwo pewność, że otrzymacie produkt całkowicie bezpieczny i trwały. Gwarantujemy również szybką i bezpieczną wysyłkę.