Aktywne filtry

Oferujemy wysokiej jakości skrzynie gimnastyczne, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie szkolnej sali gimnastycznej lub klubu sportowego. Tego rodzaju sprzęt sportowy od lat towarzyszy ludziom podczas kształtowania wysportowanej i zdrowej sylwetki. Przyczynia się do wzmocnienia mięśni i poprawy kondycji całego organizmu. Tym bardziej powinien stać się nieodzownym elementem wyposażenia szkolnej sali gimnastycznej.

Nasz produkt spełnia wszystkie najważniejsze kryteria, a przede wszystkim jest stabilny i bezpieczny. Dodatkowym atutem jest przyjemna stylistyka.

Bezpieczeństwo – trwałość – estetyka

W naszej ofercie znajdą Państwo skrzynie gimnastyczne 5-częściowe. Do ich produkcji wykorzystano twarde drewno bukowe (narożniki i czopy) oraz sklejkę liściastą (segmenty), co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość produktu. Wieko skrzyń pokrywa elastyczna otulina oraz skóra syntetyczna lub naturalna, w zależności od wybranego modelu. Poszczególne elementy segmentu są połączone w taki sposób, by zapewnić jak najlepszą stabilność produktu i długą żywotność.

Co istotne, skrzynie gimnastyczne posiadają wbudowany wózek transportowy, co umożliwia bezpieczne i wygodne przemieszczanie produktu bez ryzyka uszkodzeń.

Skrzynie posiadają wymagane certyfikaty i spełniają wymogi normy PN-EN 916.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży to dla nas podstawa, podobnie jak zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wszystkie oczekiwania. Dokonując zakupów w naszym sklepie, macie Państwo pewność, że otrzymacie produkt całkowicie bezpieczny i trwały. Gwarantujemy również szybką i bezpieczną wysyłkę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć