Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr Zobacz większe

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr

199,00 zł

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Oszczep lekkoatletyczny Vinex – 400 g

Oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt lekkoatletyczny, który sprawdzi się zarówno w szkołach, jak i klubach sportowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty renomowanych marek, wyróżniające się solidnym wykonaniem i wytrzymałością takie jak np. oszczep lekkoatletyczny Vinex – 400g. Bierzemy również pod uwagę bezpieczeństwo oferowanego przez nas sprzętu – to niezwykle ważny czynnik.

W bogatym asortymencie znajdą Państwo niezbędne akcesoria do uprawiania różnych dyscyplin sportowych i lekkoatletycznych. Nie zapomnieliśmy też o miłośnikach rzutu oszczepem. W naszej ofercie znajdą Państwo solidne oszczepy, o różnej wadze. Posiadamy sprzęt dostosowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Odpowiednie oszczepy znajdą u nas: młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy, czyli osoby w każdej dostępnej kategorii wiekowej.

W doborze oszczepu pomocni mogą być nasi profesjonalni doradcy. W razie pytań chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji na temat oferowanego przez nas asortymentu.

Cechy produktu

Oferujemy oszczepy lekkoatletyczne znanej i cenionej marki Vinex, z którą współpracujemy od lat i gwarantujemy, że produkty tej firmy są wyjątkowo solidne i wytrzymałe. To jakość, której warto zaufać.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne oszczepy lekkoatletyczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawdzą się podczas treningów i zmotywują do ćwiczeń. Oszczepy zostały wyposażone w solidne groty aluminiowe. Oplot wykonano z bawełnianego sznurka, co podnosi jakość i wytrzymałość produktu. Oferujemy oszczep lekkoatletyczny Vinex – 400 gramów, przeznaczony dla kobiet poniżej wieku juniorskiego oraz dla najmłodszych użytkowników.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu