Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr Zobacz większe

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr

199,00 zł

  3 już sprzedano.

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Oszczep lekkoatletyczny Vinex – 400 g

Oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt lekkoatletyczny, który sprawdzi się zarówno w szkołach, jak i klubach sportowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty renomowanych marek, wyróżniające się solidnym wykonaniem i wytrzymałością takie jak np. oszczep lekkoatletyczny Vinex – 400g. Bierzemy również pod uwagę bezpieczeństwo oferowanego przez nas sprzętu – to niezwykle ważny czynnik.

W bogatym asortymencie znajdą Państwo niezbędne akcesoria do uprawiania różnych dyscyplin sportowych i lekkoatletycznych. Nie zapomnieliśmy też o miłośnikach rzutu oszczepem. W naszej ofercie znajdą Państwo solidne oszczepy, o różnej wadze. Posiadamy sprzęt dostosowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Odpowiednie oszczepy znajdą u nas: młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy, czyli osoby w każdej dostępnej kategorii wiekowej.

W doborze oszczepu pomocni mogą być nasi profesjonalni doradcy. W razie pytań chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji na temat oferowanego przez nas asortymentu.

Cechy produktu

Oferujemy oszczepy lekkoatletyczne znanej i cenionej marki Vinex, z którą współpracujemy od lat i gwarantujemy, że produkty tej firmy są wyjątkowo solidne i wytrzymałe. To jakość, której warto zaufać.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne oszczepy lekkoatletyczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawdzą się podczas treningów i zmotywują do ćwiczeń. Oszczepy zostały wyposażone w solidne groty aluminiowe. Oplot wykonano z bawełnianego sznurka, co podnosi jakość i wytrzymałość produktu. Oferujemy oszczep lekkoatletyczny Vinex – 400 gramów, przeznaczony dla kobiet poniżej wieku juniorskiego oraz dla najmłodszych użytkowników.

Napisz ocenę

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr

Napisz ocenę

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu