Płotek lekkoatletyczny regulowany Zobacz większe

Płotek lekkoatletyczny regulowany

185,00 zł

Płotek lekkoatletyczny regulowany

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Oferowane przez nas produkty od lat cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników. To dla nas najlepsza rekomendacja, ale również motywacja do poszukiwania coraz nowszych sprzętów. Dokładamy wszelkich starań, by w Państwa ręce trafiało wyłącznie to, co najlepsze.

Oferowany przez nas sprzęt sportowy będzie idealnym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego, właśnie tak jak płotek lekkoatletyczny, regulowany będzie sprzyjał aktywności fizycznej i zachęcał do ćwiczeń nawet najbardziej opornych użytkowników. Oferujemy produkty solidne i wytrzymałe, ale również estetyczne i przyjemne dla oka.

Cechy produktu

Stale poszukujemy nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań. Od lat korzystamy jednak z produktów sprawdzonych i cenionych marek, takich jak Vinex. Urządzenia i akcesoria tej firmy wyróżniają się niezwykle starannym wykonaniem, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Oferujemy solidny i stabilny płotek lekkoatletyczny, regulowany, który będzie doskonałym kompanem codziennych ćwiczeń i treningów. Sprawdzi się nie tylko podczas biegów przez płotki, ale również w różnorodnych grach i zabawach. Płotek został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Solidna, aluminiowa poprzeczka i starannie wykonany stojak gwarantują wysoką wytrzymałość oraz stabilność produktu i podnoszą komfort ćwiczeń. Wyrazista kolorystyka zapewnia lepszą widoczność płotka podczas treningów. Oferowany model posiada 5-stopniową regulację wysokości. Jego zalety docenią osoby w każdym wieku.

Napisz ocenę

Płotek lekkoatletyczny regulowany

Płotek lekkoatletyczny regulowany

Płotek lekkoatletyczny regulowany

Napisz ocenę

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu