Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr Zobacz większe

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 800 gr

269,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  10 już sprzedano.

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 800 gr

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Oszczep lekkoatletyczny Vinex – 800 g

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości, niezawodne oszczepy lekkoatletyczne, które z pewnością sprawdzą się idealnie nie tylko w szkołach, ale także klubach sportowych. Dbamy o naszych klientów, dlatego oferujemy tylko taki sprzęt, który jest w pełni bezpieczny, godny zaufania i wyróżnia się wytrzymałością oraz solidnym wykonaniem. Za taki uważamy oszczep lekkoatletyczny Vinex – 800 g.

Fani uprawiania różnych dyscyplin sportowych i lekkoatletycznych, w różnych kategoriach wiekowych: młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy, kobiety i mężczyźni – wszyscy, wśród naszego bogatego asortymentu, znajdą coś dla siebie. Miłośnikom rzutu oszczepem proponujemy solidne modele, o różnej wadze. Zakupione u nas produkty wysyłamy natychmiast. Dostarczone są pod wskazany adres w doskonale zapakowanej paczce.

Cechy produktu

Dzięki wieloletniej współpracy ze znaną i cenioną firmą Vinex, posiadamy w sprzedaży wyjątkowo solidne i wytrzymałe oszczepy lekkoatletyczne tej marki. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jest to sprzęt, któremu warto zaufać.

Nasz asortyment zawiera profesjonalne oszczepy lekkoatletyczne, które wykonano z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu oszczepy lekkoatletyczne Vinex nie tylko sprawdzają się podczas treningów, ale także motywują do dalszych ćwiczeń. Wszystkie proponowane przez nas produkty wyposażono w solidne groty aluminiowe. Oplot ze sznurka bawełnianego dodatkowo zwiększa jakość i wytrzymałość oszczepów.

Juniorom i seniorom płci męskiej oferujemy oszczep lekkoatletyczny Vinex o wadze 800 gramów.

Napisz ocenę

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 800 gr

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 800 gr

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 800 gr

Napisz ocenę

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu