Oszczep lekkoatletyczny Vinex 400 gr Zobacz większe

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 500 gr

219,00 zł

  3 już sprzedano.

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 500 gr

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Oszczep lekkoatletyczny Vinex – 500 g

Jeżeli poszukujecie Państwo wysokiej jakości oszczepu lekkoatletycznego, to jest właściwy adres. Oferujemy produkty wyłącznie renomowanych marek, sprawdzające się idealnie w szkołach i klubach sportowych i wyróżniające wysoką jakością, wytrzymałością i solidnym wykonaniem oraz, co jest bardzo ważne – bezpieczeństwem użytkowania. Wśród oferowanych przez nas oszczepów znajdą Państwo np. oszczep lekkoatletyczny Vinex – 500g.

Nasz asortyment obfituje w sprzęt sportowy i lekkoatletyczny. Na szczególną uwagę zasługują jednak solidne oszczepy, dostępne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, o różnej wadze i kategoriach wiekowych: młodzieńcy, juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy.

Przy wyborze sprzętu sportowego mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie Pytania dotyczące oferowanego przez nas asortymentu a wybrane produkty zostaną do Państwa dostarczone szybko i bezpiecznie.

Cechy produktu

W naszym asortymencie posiadamy solidne i wytrzymałe oszczepy lekkoatletyczne firmy Vinex – marki godnej zaufania, z którą współpracujemy od lat. Oferowane przez nas oszczepy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co procentuje podczas treningów, a ponadto motywuje do ćwiczeń. Wszystkie oszczepy, jakie znajdują się w naszym asortymencie, posiadają solidne groty aluminiowe, zaś oploty wykonane zostały ze sznurka bawełnianego, co wpływa znacząco na ich wytrzymałość. Oszczep lekkoatletyczny Vinex – 500 g. dedykowany jest kobietom poniżej wieku juniorskiego.

Napisz ocenę

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 500 gr

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 500 gr

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 500 gr

Napisz ocenę

4 innych produktów w tej samej kategorii: