Oszczep lekkoatletyczny Vinex 700 gr

249,00 zł
Brutto
26 sztuk

Oszczep lekkoatletyczny Vinex 700 gr

Ilość

 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Oszczep lekkoatletyczny Vinex – 700 g

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości sprzęt lekkoatletyczny. Posiadamy oszczepy wyróżniające się znaczną wytrzymałością i solidnym wykonaniem, wyłącznie renomowanych marek jak np. oszczep lekkoatletyczny Vinex – 700 g. Ponieważ niezwykle mocno cenimy sobie naszych klientów, gwarantujemy bezpieczeństwo w użytkowaniu naszych produktów. Dobierany do naszego asortymentu sprzęt jest dokładnie sprawdzany przez naszych specjalistów, aby w pełni spełnić Państwa oczekiwania.

Wszyscy sympatycy sportu w każdej postaci, w tym również miłośnicy rzutu oszczepem, z pewnością znajdą w naszej ofercie potrzebne akcesoria. Oferujemy wyłącznie solidne modele, dostępne w różnych wariantach wagowych. Nasz asortyment zawiera sprzęt dostosowany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Osoby w każdej kategorii wiekowej, od młodzików przez juniorów, aż do seniorów, znajdą u nas produkty odpowiednie dla siebie.

Cechy produktu

Nasza oferta zawiera oszczepy lekkoatletyczne godnej zaufania, cenionej i znanej firmy Vinex, z którą współpracujemy już od lat. Z pełną odpowiedzialnością proponujemy zakup produktów tej marki, są one bowiem solidne i wytrzymałe.

Polecamy wykonane z najwyższej jakości materiałów, profesjonalne oszczepy lekkoatletyczne Vinex. Gwarantujemy, że sprawdzą się one w 100% podczas treningów, a także zmotywują do codziennych ćwiczeń. Wszystkie modele wyposażono w solidne aluminiowe groty, oploty zaś wykonane zostały z bawełnianego sznurka, dzięki czemu jakość i wytrzymałość tych produktów jeszcze wzrosła.

Oferujemy przeznaczony dla juniorów młodszych płci męskiej, oszczep lekkoatletyczny Vinex – 700 gramów.

26 Przedmioty
Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć