Drabinka gimnastyczna pojedyńcza z okuciami do montażu Zobacz większe

Drabinka gimnastyczna pojedyńcza z okuciami do montażu

679,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  8 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Drabinka gimnastyczna pojedyncza

 

Sprzęt sportowy najwyższej jakości to nasza specjalność. W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć miejsca dla urządzeń przydatnych w gimnastyce, w tym drabinki gimnastyczne pojedyncze. Znajdą Państwo u nas duży wybór produktów, które urozmaicą codzienne treningi. Oferowany przez nas sprzęt idealnie sprawdzi się w szkolnych salach gimnastycznych oraz klubach sportowych.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu solidną drabinkę gimnastyczną pojedynczą o wymiarach 3 × 0,9 m. Sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń fizycznych, jak i rehabilitacyjnych. Boki drabinki wykonano z wysokiej klasy drewna iglastego (30 × 100 mm), natomiast do produkcji owalnych szczebli zastosowano niezwykle wytrzymałą sklejkę równoległowarstwową (30 × 40 mm). Drabinka gimnastyczna pojedyncza posiada wyjątkowo stabilną konstrukcję i jest prosta w montażu, przy tym jest bardzo bezpieczna i sprawdzi się również podczas ćwiczeń z najmłodszymi. Produkt spełnia wymagania normy EN 913 i z powodzeniem może być stosowany podczas zajęć wychowania fizycznego w szkołach. Bez wątpienia, zachęci do ćwiczeń każdego i pomoże urozmaicić codzienne treningi.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, które posłużą do stworzenia profesjonalnego i przyjemnego miejsca do ćwiczeń. Oferujemy sprzęt sportowy wykonany z wysokiej klasy materiałów przez czołowych producentów, którzy od lat projektują profesjonalne urządzenia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

 w skład zestawu wchodzą okucia do montażu

Napisz ocenę

Drabinka gimnastyczna pojedyńcza z okuciami do montażu

Drabinka gimnastyczna pojedyńcza z okuciami do montażu

Napisz ocenę

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu