Drążek gimnastyczny regulowany Zobacz większe

Drążek gimnastyczny regulowany

419,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  89 już sprzedano.

Drążek gimnastyczny regulowany

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Drążek gimnastyczny regulowany

 

To, co dla nas najważniejsze, to bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, dlatego dbamy o to, aby nasz asortyment spełniał wszystkie oczekiwania. Znajdą Państwo u nas duży wybór różnorodnego sprzętu sportowego, w tym również szeroką gamę urządzeń gimnastycznych a wśród nich drążek gimnastyczny regulowany. Doskonale sprawdzą się w szkołach i klubach sportowych.

Cechy produktu

Pragniemy Państwu zaoferować profesjonalną nakładkę na drabinkę, z możliwością regulacji. Drążek gimnastyczny regulowany został wykonany z wysokiej klasy drewna oraz stali. Jest wyjątkowo stabilny, solidny i przede wszystkim bezpieczny. Ćwiczenia z jego użyciem wpływają na rozwój mięśni pleców, ramion oraz klatki piersiowej. Zastosowanie drążka gimnastycznego regulowanego znacznie zwiększa możliwości wykonywania różnorodnych ćwiczeń ogólnorozwojowych i korekcyjnych. Jego obecność na sali ćwiczeń zwiększy motywację do treningów, nawet wśród najmłodszych. Maksymalnie obciążenie drążka to 95 kilogramów, zatem może być używany podczas zajęć z osobami w każdym wieku. Co istotne, oferowany przez nas drążek gimnastyczny regulowany posiada certyfikat użytkowania w szkołach i jest zgodny z wszelkimi normami.

Kupując u nas, macie Państwo pewność, że otrzymacie sprzęt sportowy najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty, które charakteryzują się wyjątkową stabilnością i starannością wykonania. Bezpieczeństwo użytkowników to nasz priorytet, podobnie jak zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferować tylko to, co najlepsze.

Napisz ocenę

Drążek gimnastyczny regulowany

Drążek gimnastyczny regulowany

Drążek gimnastyczny regulowany

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu