Drążek gimnastyczny regulowany Zobacz większe

Drążek gimnastyczny regulowany

309,00 zł

Drążek gimnastyczny regulowany

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Drążek gimnastyczny regulowany

 

To, co dla nas najważniejsze, to bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, dlatego dbamy o to, aby nasz asortyment spełniał wszystkie oczekiwania. Znajdą Państwo u nas duży wybór różnorodnego sprzętu sportowego, w tym również szeroką gamę urządzeń gimnastycznych a wśród nich drążek gimnastyczny regulowany. Doskonale sprawdzą się w szkołach i klubach sportowych.

Cechy produktu

Pragniemy Państwu zaoferować profesjonalną nakładkę na drabinkę, z możliwością regulacji. Drążek gimnastyczny regulowany został wykonany z wysokiej klasy drewna oraz stali. Jest wyjątkowo stabilny, solidny i przede wszystkim bezpieczny. Ćwiczenia z jego użyciem wpływają na rozwój mięśni pleców, ramion oraz klatki piersiowej. Zastosowanie drążka gimnastycznego regulowanego znacznie zwiększa możliwości wykonywania różnorodnych ćwiczeń ogólnorozwojowych i korekcyjnych. Jego obecność na sali ćwiczeń zwiększy motywację do treningów, nawet wśród najmłodszych. Maksymalnie obciążenie drążka to 95 kilogramów, zatem może być używany podczas zajęć z osobami w każdym wieku. Co istotne, oferowany przez nas drążek gimnastyczny regulowany posiada certyfikat użytkowania w szkołach i jest zgodny z wszelkimi normami.

Kupując u nas, macie Państwo pewność, że otrzymacie sprzęt sportowy najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty, które charakteryzują się wyjątkową stabilnością i starannością wykonania. Bezpieczeństwo użytkowników to nasz priorytet, podobnie jak zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferować tylko to, co najlepsze.

30 innych produktów w tej samej kategorii: