Drabinka gimnastyczna podwójna z okuciami do montażu Zobacz większe

Drabinka gimnastyczna podwójna z okuciami do montażu

999,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  10 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Drabinka gimnastyczna podwójna

 

Oferujemy wszystko to, co najlepsze i niezbędne do wyposażenia szkolnych sal gimnastycznych oraz klubów sportowych. Znajdą Państwo u nas sprzęt sportowy wykonany z najwyższej jakości materiałów. Nasza bogata oferta obejmuje również urządzenia niezbędne do przeprowadzenia zajęć gimnastycznych, takie jak drabinka gimnastyczna podwójna.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu podwójną drabinkę gimnastyczną podwójną o łącznym wymiarze: 3 × 1,8 m. Boki zostały wykonane z wysokogatunkowego drewna iglastego (30 × 100 mm), natomiast szczeble ze sklejki równoległowarstwowej (30 × 40 mm). Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów przekłada się na trwałość produktu. Ta solidna i bezpieczna drabinka jest doskonałym narzędziem treningowym, które sprawdzi się podczas treningu koordynacyjnego, siłowego, w gimnastyce, a także w rehabilitacji. Szerokie zastosowanie jest bez wątpienia dużym atutem. Oferowana przez nas drabinka gimnastyczna podwójna spełnia wymagania normy EN 913 i posiada niezbędne certyfikaty. Staranne i precyzyjne wykonanie zapewnia bezpieczne i długotrwałe użytkowanie.

Jeśli szukają Państwo produktów sprawdzonych, bezpiecznych i solidnych, to zapraszamy do zakupów. Dbamy o to, by w naszym sklepie pojawiał się wyłącznie sprzęt sportowy najwyższej jakości. Z szerokiej gamy produktów wybieramy tylko te projektowane przez czołowe firmy, przy udziale doświadczonych instruktorów i sportowców. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość urządzeń. Zapewniamy również bezpieczną przesyłkę, w możliwie najszybszym terminie.

w zestawie okucia do montażu

Napisz ocenę

Drabinka gimnastyczna podwójna z okuciami do montażu

Drabinka gimnastyczna podwójna z okuciami do montażu

Napisz ocenę

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu