Skrzynia gimnastyczna 5cz. skóra ,wózek transportowy Zobacz większe

Skrzynia gimnastyczna 5cz. skóra ,wózek transportowy

1 700,00 zł

loader Infolinia: 601 845 029 / 694 158 083

Oferujemy Państwu nieodzowny element szkolnej sali gimnastycznej lub klubu sportowego – 5-częściową skrzynię gimnastyczną najwyższej jakości. Z jej zastosowaniem można przeprowadzić ciekawe i różnorodne zajęcia ogólnorozwojowe, korekcyjne, wzmacniające cały organizm. Można ją wykorzystywać między innymi przy torach przeszkód lub podczas ćwiczeń na obwodach stacyjnych.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo 5-częściową skrzynię gimnastyczną, która spełnia wymagania normy PN-EN 916. Posiada również niezbędne certyfikaty, dzięki czemu może być używana również na zajęciach wychowania fizycznego w szkole. Jest to produkt niezwykle trwały, solidny i bezpieczny. Stabilna konstrukcja składa się z pięciu segmentów wykonanych z wysokogatunkowej sklejki liściastej. Narożniki skrzyni wykonano z twardego, solidnego drewna bukowego. Wieko pokryte jest elastyczną otuliną oraz skórą naturalną, co wpływa na komfort ćwiczeń. Skórzana powłoka jest wyjątkowo odporna na przetarcia i uszkodzenia. Dodatkowo skrzynia została wyposażona we wbudowany wózek transportowy, co znacznie ułatwia jej przemieszczanie bez szkody dla podłoża.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego dbamy, by wszystkie oferowane przez nas produkty były stabilne i solidnie wykonane. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie urządzenia renomowanych marek, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Firmy, których produkty znajdują się w naszej ofercie, od wielu lat specjalizują się tworzeniem sprzętu sportowego wysokiej klasy.

Napisz ocenę

Skrzynia gimnastyczna 5cz. skóra ,wózek transportowy

Skrzynia gimnastyczna 5cz. skóra ,wózek transportowy

Napisz ocenę

1 inny produkt w tej samej kategorii: