Skrzynia gimnastyczna 5cz. skaj, wózek transportowy

1 899,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  17 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi profesjonalny sprzęt gimnastyczny, który przyda się podczas różnego rodzaju zajęć w szkołach czy klubach sportowych. Oferujemy wysokiej klasy skrzynię gimnastyczną, która jest nieodłącznym elementem ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Cechy produktu

Skrzynia składa się z pięciu solidnych i stabilnych części. Segmenty zostały wykonane z wysokogatunkowej sklejki liściastej, narożniki natomiast z najwyższej jakości, twardego drewna bukowego. Solidna i stabilna konstrukcja przekłada się na maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Wieko skrzyni pokryte jest elastyczną otuliną i skórą syntetyczną, która jest bardzo wygodna, co podnosi komfort ćwiczeń. Syntetyczna powłoka (skaj) jest również niezwykle odporna na wszelkiego rodzaju przetarcia czy uszkodzenia. Dodatkowo skrzynia została wyposażona we wbudowany wózek transportowy, który znacznie ułatwia przesuwanie sprzętu bez szkody dla podłoża.

Produkt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Charakteryzuje się przyjemną stylistyką.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty projektowane przez doświadczone firmy, od wielu lat zajmujące się produkcją sprzętu sportowego dostosowanego do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Oferujmy wyłącznie urządzenia solidne, trwałe i bezpieczne. Gwarantujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę.

WYMIARY:

- długość podstawy: 133 cm
- długość poduszki: 139 cm

- szerokość podstawy: 73 cm
- szerokość poduszki: 41 cm

- wysokość z poduszką: 102 cm

Napisz ocenę

Skrzynia gimnastyczna 5cz. skaj, wózek transportowy

Skrzynia gimnastyczna 5cz. skaj, wózek transportowy

Napisz ocenę

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu