Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000 Zobacz większe

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000

75,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  10 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000

 

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór wysokiej jakości sprzętu sportowego, dostosowanego do potrzeb i możliwości wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Poszukując nowoczesnych produktów, oferowanych przez czołowe marki, wprowadziliśmy do naszego asortymentu piłkę do siatkówki Molten V5M 2000.

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt sportowy, który będzie idealnym wyposażeniem szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. W naszym bogatym asortymencie odpowiedni produkt znajdą pasjonaci każdej dyscypliny sportowej. Zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą, który pomoże dobrać odpowiedni sprzęt.

Cechy produktu

Molten to wysoka jakość i wieloletnie, bogate doświadczenie, któremu można zaufać. Firma współpracuje ze specjalistami różnych branż, co przekłada się na najwyższą jakość produktów.

Piłka do siatkówki Molten V5M 2000 została wykonana z wysokiej jakości skóry syntetycznej, która zapewnia komfort odbicia oraz wyjątkową wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Model ten perfekcyjnie zachowuje swój kształt, nawet po długotrwałych treningach. Wszystko dzięki zastosowaniu podwójnie laminowanej, butylowej dętki, która uniemożliwia przepuszczanie powietrza. Piłka do siatkówki Molten V5M 2000 to najlepszy model do treningów w hali. Składa się z 18 paneli w unikalnych kolorach, co zapewnia jej dobrą widoczność w powietrzu. Model ten spełnia wymogi FIVB.

Parametry:

Rozmiar: 5

Oficjalna waga

Napisz ocenę

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu