Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000-L Zobacz większe

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000-L

75,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  4 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000-L

 

Oferujemy Państwu wysokiej jakości piłkę do siatkówki Molten V5M 2000-L spełniającą wszystkie surowe wymogi FIVB. To model, który sprosta oczekiwaniom użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Staramy się tak dobierać asortyment, by każdy miłośnik aktywności fizycznej znalazł u nas odpowiedni produkt, dostosowany do potrzeb i możliwości.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór sprzętu sportowego niezbędnego do przeprowadzenia różnorodnych treningów zarówno w szkołach, jak i klubach sportowych. Wybieramy wyłącznie sprawdzone produkty, które posiadają certyfikaty i spełniają niezbędne wymogi. Oferujemy Państwu tylko to, co najlepsze. Zapewniamy również szybką i bezpieczną przesyłkę zamówionego towaru.

Cechy produktu

Produkty firmy Molten są w naszej ofercie już od lat i niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników i ich pozytywnymi opiniami. Molten to wysoka jakość w przystępnej cenie.

Piłka do siatkówki Molten V5M 2000-L to nowy model treningowy, wykonany z wytrzymałej, miękkiej skóry kompozytowej, która zapewnia wysoki komfort gry. Piłka jest odporna na ścieranie i uszkodzenia. Nowy,18-panelowy, układ poprawia widoczność piłki oraz stabilizuje jej lot. Podwójnie laminowana dętka całkowicie uniemożliwia przepuszczanie powietrza, dzięki czemu model ten zachowuje perfekcyjny kształt. Piłka do siatkówki Molten V5M 2000-L spełnia surowe wymogi FIVB.

Parametry:

Rozmiar: 5

Obwód: 65-67 cm

Waga: (obniżona) 200-220 g

 

Napisz ocenę

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000-L

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2000-L

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: