Piłka nożna Select Brillant Replica r.5

59,00 zł

  5 już sprzedano.

Piłka nożna Select Brillant Replica.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka nożna Select Brillant Replica

Solidne produkty, bezpieczna przesyłka i atrakcyjne ceny — tym się wyróżniamy. Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt sportowy, który sprosta oczekiwaniom zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego w naszej ofercie nie brakuje sprzętu niezbędnego do uprawiania popularnych dyscyplin sportowych, takich jak na przykład piłka nożna.

Oferujemy duży wybór piłek, w różnych przedziałach cenowych. Znajdą Państwo u na między innymi znane i cenione modele marki Select, w tym piłka nożna Select Brillant Replica. Oferowany przez nas sprzęt może być wykorzystywany w szkołach oraz klubach sportowych. Zapewniamy bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru.

Cechy produktu

Marka Select nie bez powodu znalazła się w naszej ofercie. Od lat produkuje solidny sprzęt sportowy w przystępnej cenie. Produkty tej firmy charakteryzują się starannością wykonania, wytrzymałością i unikalnym designem.

Piłka nożna Select Brillant Replica to wytrzymały, szyty ręcznie model przeznaczony do różnorodnych gier i zabaw. Sprawdzi się podczas profesjonalnych treningów i w grze rekreacyjnej. To bardzo uniwersalny model. Piłka została wykonana z miękkiego materiału PCV, który jest odporny na uszkodzenia i ścieranie. Innowacyjny wentyl Double-Lock zapewnia wysoką szczelność. Piłka dobrze zachowuje swój kształt. Składa się z 32 paneli.

Rozmiar: 5

Napisz ocenę

Piłka nożna Select Brillant Replica r.5

Piłka nożna Select Brillant Replica r.5

Piłka nożna Select Brillant Replica.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: