Odskocznia gimnastyczna profesjonalna Zobacz większe

Odskocznia gimnastyczna profesjonalna

1 049,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  22 już sprzedano.

Odskocznia gimnastyczna profesjonalna

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu sportowego przeznaczonego do ćwiczeń gimnastycznych. Oferujemy profesjonalną odskocznię gimnastyczną, która pozwoli urozmaicić codzienne treningi i zwiększy motywację do ćwiczeń. Urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie, mogą być wykorzystywane w szkołach oraz klubach sportowych.

Cechy produktu

To profesjonalna odskocznia wyczynowa, która spełnia wymogi normy EN 913. Sprzęt, który oferujemy, posiada certyfikaty. Odskocznia została wykonana ze specjalnie profilowanej, wysokogatunkowej sklejki liściastej. Wierzch został pokryty odporną na uszkodzenia wykładziną dywanopodobną, która jest umieszczona na gąbczastym podkładzie. To sprawia, że produkt jest niezwykle bezpieczny i podnosi komfort ćwiczeń. Odskocznię wyposażono dodatkowo w dwie solidne sprężyny stożkowe, które znacznie zwiększają szybkość i energię wybicia, co pozwala uzyskiwać lepsze rezultaty. Wysokość czoła odskoczni wynosi 21,5 cm. Produkt jest wyjątkowo trwały. Posiada solidną konstrukcję i jest bezpieczny.

Proponujemy wyłącznie urządzenia najwyższej jakości, znanych i cenionych marek. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów to nasze priorytety. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. W naszej ofercie znajdą państwo sprzęt sportowy zaprojektowany z udziałem doświadczonych instruktorów i sportowców, dedykowany zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom.

Napisz ocenę

Odskocznia gimnastyczna profesjonalna

Odskocznia gimnastyczna profesjonalna

Odskocznia gimnastyczna profesjonalna

Napisz ocenę

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu