Materac gimnastyczny 200x120x10cm

449,00 zł

  42 już sprzedano.

Materac gimnastyczny 200x120x10cm

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Oferujemy Państwu wysokiej klasy materac gimnastyczny, który świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcyjnych w szkole lub klubie sportowym. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się dużą trwałością j najwyższą jakością. Wybieramy tylko sprawdzony sprzęt sportowy, aby zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających, klientów.

Cechy produktu

Oferowany przez nas materac ma wymiary: 200x120X10cm. Odpowiednia grubość wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Materac został pokryty specjalną powłoką antypoślizgową, która jest niezwykle odporna na przetarcia i uszkodzenia. Gwarantuje to wyjątkową trwałość produktu. Wypełnienie stanowi najwyższej jakości wkład rehabilitacyjny, który sprawia, że ćwiczenia z użyciem tego produktu stają się przyjemniejsze, a przede wszystkim bezpieczne. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów powoduje, że materac idealnie utrzymuje swój kształt i sztywność, nawet po kilku latach użytkowania.

Materac posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu może być wykorzystywany również podczas zajęć wychowania fizycznego w szkołach.

Dbamy o to, by nasz asortyment był różnorodny, ale przede wszystkim solidny. Znajdą Państwo u nas wyłącznie produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, renomowanych marek, które od wielu lat specjalizują się w projektowaniu profesjonalnego sprzętu sportowego. Oferowane przez nas produkty zadowolą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Napisz ocenę

Materac gimnastyczny 200x120x10cm

Materac gimnastyczny 200x120x10cm

Materac gimnastyczny 200x120x10cm

Napisz ocenę

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu