Orbitrek magnetyczny HERTZ RUN 3

939,99 zł

  40 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582 / 601 845 029

Orbitrek magnetyczny HERTZ RUN 3

Marzy Ci się wielozadaniowe urządzenie do treningu domowego, które pozwoli Ci poprawić kondycję i zadbać o sylwetkę? Firma Hertz przygotowała idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zwiększyć wydolność swojego organizmu, zrzucić dodatkowe kilogramy i wspaniale wyrzeźbić ciało. Orbitrek magnetyczny HERTZ RUN 3 to wielofunkcyjne urządzenie treningowe, które pozwoli Ci w domowym zaciszu zadbać o formę i atrakcyjny wygląd!

HERTZ RUN 3 to nowoczesny sprzęt sportowy, który świetnie sprawdzi się w każdej domowej siłowni. Od teraz możesz trenować oglądając ulubione seriale lub słuchając muzyki – cichą pracę sprzętu zagwarantuje Ci paskowy napęd oraz dodatkowe wyciszenie korpusu. Połączenie treningu z relaksem sprawi, że pokochasz codzienne ćwiczenia!

Orbitrek magnetyczny HERTZ RUN 3 to urządzenie wykonane z najwyżej jakości materiałów. Jego stabilna konstrukcja zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 150 kg!). Aby uchronić Cię przed kontuzją, orbitrek wyposażony jest szerokie, antypoślizgowe platformy z możliwością regulacji pozycji.

Dzięki ośmiostopniowej manualnej regulacji siły oporu, w pełni dostosujesz intensywność treningu do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz umożliwią Ci na bieżąco monitorować parametry ćwiczeń takie jak czas, prędkość, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Czułe sensory pulsu umożliwią Ci sprawowanie pełnej kontroli nad bezpieczeństwem treningu. Codzienne ćwiczenia z orbitrekiem HERTZ RUN 3 będą nie tylko przyjemne, ale też satysfakcjonujące, a na ich rezultaty nie będziesz długo czekać!

DANE TECHNICZNE:

Komputer Treningowy Monitor wyświetla programy treningowe oraz 7 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Prędkość
  • Przejechany dystans
  • Ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszystkich parametrów
Magnetyczny system oporu

ośmiostopniowa manualna regulacja oporu pozwalająca na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie poziomu oporu.

System Magnetic  Pro - dwa razy większy opór przy zastosowaniu tej samej wagi koła zamachowego.
Dzięki temu systemowi i zastosowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie większy niż w standardowym kole o tej samej wadze.

Pedały Szerokie, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji zapewniają komfortowy trening.
System napędu Paskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony
Gwarancja Produkt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Opór koła zamachowego 14 kg w systemie Magnetic Pro
Waga produktu 44 kg
Wymiary produktu Wysokość 166cm , Szerokość 67cm , Długość 130cm
Maksymalna waga osoby ćwiczącej 150 kg
Ocena 
iza

polecam

Za wcześnie na opinię użytkową, ale wygląd, estetyka oraz jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie.

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Orbitrek magnetyczny HERTZ RUN 3

Orbitrek magnetyczny HERTZ RUN 3

Napisz ocenę

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu