Orbitrek magnetyczny Hertz GYMBO 66

649,99 zł


loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Orbitrek magnetyczny Hertz Gymbo 66

Marzysz o szczupłej sylwetce i chcesz pięknie prezentować się na plaży? A może chcesz wyposażyć swoją siłownię lub klub fitness w najwyższej klasy sprzęt do efektywnego treningu eliptycznego? Orbitrek magnetyczny Hertz Gymbo 66 spełni wszystkie Twoje oczekiwania. To ergonomiczne urządzenie, którego konstrukcja została drobiazgowo przemyślana, żeby zapewnić najlepsze rezultaty. Orbitrek magnetyczny Hertz Gymbo 66 posiada 8-stopniową manualną regulację oporu, dzięki czemu bez trudu dostosujesz rodzaj i tempo ćwiczeń do własnych potrzeb. Dopiero zaczynasz regularne treningi? A może jesteś już na zaawansowanym etapie? Nie ważne, orbitrek magnetyczny Hertz Gymbo 66 pomoże Ci spalić mnóstwo kalorii i cieszyć się zgrabnym ciałem i świetnym samopoczuciem.

Orbitrek magnetyczny Hertz Gymbo 66 to urządzenie ergonomiczne, które pozwala na komfortowy trening. Posiada szerokie, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji, dzięki czemu nic nie zakłóci Twoich ćwiczeń. To sprzęt zaawansowany technicznie wyświetla programy treningowe oraz posiada 7 przydatnych funkcji. Szybko dowiesz się, ile spaliłeś kalorii, jaki odcinek pokonałeś i ile czasu spędziłeś na treningu. Orbitrek magnetyczny Hertz Gymbo 66 wyświetla także informację o pulsie, prędkości, przebytej drodze oraz skanuje inne parametry. Dzięki temu urządzeniu nie tylko trenujesz efektywnie, ale masz także na bieżąco podgląd wszystkich ważnych dla Twojego organizmu wskaźników. Dodatkowo sprzęt jest niezwykle cichy, więc możesz w trakcie treningu z powodzeniem słuchać muzyki i się relaksować.

 

DANE TECHNICZNE:
Komputer TreningowyMonitor wyświetla programy treningowe oraz 7 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Prędkość
  • Przejechany dystans
  • Ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszystkich parametrów
Magnetyczny system oporu

ośmiostopniowa manualna regulacja oporu pozwalająca na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości.

System Magnetic  Pro - dwa razy większy opór przy zastosowaniu tej samej wagi koła zamachowego.
Dzięki temu systemowi i zastosowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie większy niż w standardowym kole o tej samej wadze.

PedałySzerokie, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji zapewniają komfortowy trening.
System napęduPaskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony
GwarancjaProdukt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Opór koła zamachowego10 kg w systemie Magnetic Pro
Waga produktu32 kg
Wymiary produktuWysokość 160cm , Szerokość 51cm , Długość 110cm
Maksymalna waga osoby ćwiczącej150 kg

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu