KETTLEBELL SPOKEY ŻELIWNY OBCIĄŻENIE HANTLE 24 kg Zobacz większe

KETTLEBELL SPOKEY ŻELIWNY OBCIĄŻENIE HANTLE 24 kg

250,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  1 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Specyfikacja:

  • Materiał: Żeliwo

  • Gładka strona uchwytu
  • Waga: 24kg

  • Gwarancja 2 lata!

 

Obciążenie kettlebell marki Spokey to profesjonalny odważnik przeznaczony do ćwiczeń fitness, na siłowni ale także do treningu w zaciszu domowego.

Trening z odważnikami jest porównywalny do ćwiczeń z hantlami, ale różni się od nich tym, że jest niewyważony. W odróżnieniu od typowych hantli czy sztangi odważniki mają przesunięty środek ciężkości, to powoduje, że jego masa ma ciągły nacisk na mięśnie przedramienia, zwiększając ich siłę oraz wytrzymałość.

 

Trening z odważnikami wymaga nie tylko balansu i koordynacji podczas ćwiczeń, ale również zaangażowania dużej ilości mięśni całego ciała. Najważniejsze zalety treningu z kulami kompozytowymi kettlebells to przede wszystkim wzmacnianie i budowanie siły i wytrzymałości wszystkich mięśni, od stóp po kark, znacznie szybsze widoczne rezultaty płynące z treningu, poprawa kondycji i wydolności, zwiększenie koordynacji psychofizycznej, a przede wszystkim- zwiększenie efektów odchudzania.

Ponadto, ćwiczenia z kettlebells pozwalają na harmonijny rozwój całej sylwetki. Wytrzymała żeliwna konstrukcja zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację.

Napisz ocenę

KETTLEBELL SPOKEY ŻELIWNY OBCIĄŻENIE HANTLE 24 kg

KETTLEBELL SPOKEY ŻELIWNY OBCIĄŻENIE HANTLE 24 kg

Napisz ocenę