Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2500 Zobacz większe

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2500

59,00 zł

  9 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2500

 

OferujemyPaństwu duży wybór piłek do siatkówki renomowanych marek, w różnych przedziałach cenowych. Nasz asortyment obejmuje sprzęt najwyższej jakości dedykowany miłośnikom wszystkich dyscyplin sportowych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi piłkę do siatkówki Molten V5M 2500. To model, który docenią gracze na każdym poziomie zaawansowania.

Sprzęt sportowy, który mamy w ofercie, będzie stanowił doskonałe wyposażenie szkolnej sali gimnastycznej oraz klubu sportowego. Wybieramy produkty solidne, sprawdzone i bezpieczne. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru oraz pomoc personalnego doradcy.

Cechy produktu

Piłka do siatkówki model V5M 2500, którą oferujemy, została wyprodukowana przez najlepszą markę Molten. To firma, która wykorzystuje nowoczesne techniki produkcji i tworzy sprzęt sportowy najwyższej jakości.

Piłka do siatkówki Molten V5M 2500 to model w nowej, unikalnej szacie graficznej, który spełnia wszystkie wymogi FIVB. Wykorzystanie zaawansowanej technologii pozwoliło uzyskać niezwykle miękką, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałą skórę syntetyczną, która gwarantuje niespotykany komfort odbicia. Piłka została uszyta maszynowo, co zapewnia jej wyjątkową trwałość. Składa się z 18 paneli. Podwójnie laminowana, butylowo ̶ gumowa dętka uniemożliwia przepuszczanie powietrza i sprawia, że piłka do siatkówki Molten V5M perfekcyjnie zachowuje swój kształt.

Parametry:

Rozmiar: 65-67 cm

Waga: 260-280 g

Napisz ocenę

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2500

Piłka do siatkówki MOLTEN V5M 2500

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: