Piłka lekarska gumowa 1kg Zobacz większe

Piłka lekarska gumowa 5 kg

129,00 zł

  11 już sprzedano.

Piłka lekarska gumowa 5 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka lekarska gumowa 5 kg

 

Nasza bogata oferta pozwala dobrać odpowiedni sprzęt sportowy zarówno do szkolnych sal gimnastycznych, jak i klubów sportowych i klubów fitness, gdzie osoby o różnej posturze, różnym wieku i różnej sprawności fizycznej wymagają równie zróżnicowanego sprzętu. Jako firma od lat funkcjonująca na rynku, współpracujemy z wieloma odbiorcami, którzy cenią nasz profesjonalizm i ufają naszemu doświadczeniu w doborze sprzętu świetnej jakości jak np. piłka lekarska gumowa 5 kg.

Oferujemy sprzęt sportowy wyłącznie wysokiej jakości, produkowany przez znane i renomowane firmy. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty spełniały Państwa oczekiwania, dlatego przed dodaniem ich do oferty dokładnie je testujemy. Tylko sprawdzone, bezpieczne i świetnej jakości produkty i akcesoria finalnie trafiają w Państwa ręce.

Cechy produktu

Proponujemy Państwu piłkę lekarską gumową 5 kg, która doskonale sprawdzi się podczas treningów na sali gimnastycznej czy podczas zajęć fitness. Piłki te często też wybierane są jako pomoc przy treningach bokserskich, a nawet podczas zajęć rehabilitacyjnych. Wykonane z grubej, wyjątkowo wytrzymałej gumy, spełniają wysokie kryteria bezpieczeństwa. Odporna na uszkodzenia, antypoślizgowa powierzchnia ułatwia ćwiczenia sprawiając, że trening staje się prawdziwą przyjemnością.

Oferowane przez nas piłki lekarskie mają masę od 1 do 6 kg, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Trening z użyciem piłki lekarskiej doskonale wzmacnia mięśnie i pomaga w kształtowaniu prawidłowej postawy. Piłka może być używana zarówno podczas rozgrzewki bądź treningu właściwego.

Napisz ocenę

Piłka lekarska gumowa 5 kg

Piłka lekarska gumowa 5 kg

Piłka lekarska gumowa 5 kg

Napisz ocenę

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu